• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje waloryzacje

BoroBoro

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
upaćkanie wszystkiego na czarno to nie waloryzacja, mogłeś rozpuścić tą czarną maz w wodzie i wpuszczać w szczeliny technika "wasch" najlepiej na mokro , o wiele lepiej pokazało by to detale na czerwonym plastiku
 
OP
OP
matis_kr

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
136 1 0
#3
upaćkanie wszystkiego na czarno to nie waloryzacja, mogłeś rozpuścić tą czarną maz w wodzie i wpuszczać w szczeliny technika "wasch" najlepiej na mokro , o wiele lepiej pokazało by to detale na czerwonym plastiku
Starałem się używać metod pana Leszka, które są zamieszczone na youtube pod hasłem waloryzacja parowozu.
 

Marek Klimczyk

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
6 1 0
#4
matis_kr, zrób zdjęcia przy dobrym świetle dziennym, bez lampy błyskowej która przekłamuje. Zdjęcia w pełnym słońcu też są zbyt kontrastowe, więc wybierz dzień gdy jest lekkie zachmurzenie i upewnij się że słońce masz za plecami oraz że Twoja głowa nie rzuca cienia na model.

Na obecną chwilę nie można oceniać waloryzacji jaką zrobiłeś lecz jej zdjęcia, a te tak jak powiedział BoroBoro są do du...
 
OP
OP
matis_kr

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
136 1 0
#5
Spróbuje tak jak mi poradziłeś. Jednak nie jestem najlepszym fotografem. Wracając do waloryzacji. Właśnie się uczę i z wielka przyjemnością wypróbuję każdą metodę.
 

Podobne wątki