• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Sportowe - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Maćku, a mógłbyś zrobić w wolnej chwili fotkę z boku, lekko z przodu, z poziomu okien? A ja bym podrasował fotoszopem...
Spróbuję coś podziałać. Ale musi być dobre światło. Chcesz taki plik w oryginale? Jeśli tak to daj mi na PW swojego maila, bo tu duży plik nie wejdzie.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Co prawda bolidów Formuły 1 nie zbieram, ale trafił mi się okazyjnie bolid w naszej skali to nie omieszkałem go nabyć (dzięki Mirku :)).
Rok 1991 to były pierwsze lata gdy w Polsce pojawiły się osiedlowe telewizje satelitarne i można było śledzić na angielsko- i niemieckojęzycznych kanałach wyścigi samochodowe. To były jedne z pierwszych wyścigów Formuły-1, które mogłem oglądać. Całość sprawiła, że nie mogłem sobie odmówić tej miniaturki. ;)
McLaren MP 4/6 to samochód zrobiony przez firmę McLaren z nadwoziem z włókien węglowych i silnikiem 3.5 V12, zrobionym przez Hondę. Za kierownicą zasiadał Ayrton Senna, który w sezonie 1991 r. wygrał siedem z piętnastu wyścigów, a w trzech był drugi. W sumie wygrał cały sezon, a dla teamu Marlboro-McLaren-Honda zapewnił pierwsze miejsce.
Miniaturkę zrobił Minichamps. Niestety, model ma zamiast napisu Marlboro tylko paski, :mad: co jest (w mojej opinii) zepsuciem wyglądu tego modelu. A szkoda, bo z oryginalnym napisem byłby naprawdę fajnym odwzorowaniem tego bolidu.

Pierwsze zdjęcie zaczerpnięte z Wikipedii, przedstawia Ayrtona Sennę na trasie GP Monaco w 1991 r.


McLaren MP 4-6 A Senna 1991 Monaco.jpg
McLaren MP 4-6 Senna 001.jpg
McLaren MP 4-6 Senna 002.jpg
McLaren MP 4-6 Senna 003.jpg
McLaren MP 4-6 Senna 004.jpg
McLaren MP 4-6 Senna 005.jpg





I jeszcze kilka zdjęć zrobionych w bardziej naturalnej scenerii dla tego modelu niż gablotka. ;)


McLaren MP 4-6 Senna 007.jpg
McLaren MP 4-6 Senna 008.jpg
McLaren MP 4-6 Senna 009.jpg
McLaren MP 4-6 Senna 010.jpg
McLaren MP 4-6 Senna 011.jpg
 

Podobne wątki