• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Sportowe - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
Gratuluje kolejnego świetnego nabytku, swoją drogą jak ostatnio przeglądałem znany portal aukcyjny i zobaczyłem malowania dotąd mi nie znane pomyślałem Maciek je wykosi :)
Powiem Ci, że ten i jeszcze jeden był mi znany. Widziałem je kilka razy na ebayu, ale ceny wywoławcze już miały chore, a aukcje kończyły się poza moim zasięgiem. Natomiast dwa modele są dla mnie totalnym zaskoczeniem. Niedługo je pokażę.
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Oj tak, ostatnio jest wysyp BMW na znanym portalu aukcyjnym. Też ugrałem coś dla siebie, choć podejrzewam, że niczym nieznanym Cię nie zaskoczę. :D
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Niby stare modele, a jednak powiało świeżością... :cool:
To jest właśnie piękne w tym hobby. Dla przeciętnego oglądającego niby to samo, a dla prawdziwego fana marki ta subtelna różnica w opisie lub malowaniu stanowi już niesamowitą radość. Gratuluję nowych modeli.(y)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
Dziś dwa modele, które są dla mnie zupełnym zaskoczeniem. :eek: Nie wiedziałem, że takie zostały wydane przez Herpę. Miałem jeden w takich barwach ale kalkowy, natomiast te dwa to herpowskie oryginały. Ciekawe ile jeszcze takich oryginalnych rodzynków można znaleźć? :niepewny: :podstepny:

BMW E36 Christ No23 001.jpg
BMW E36 Christ No23 002.jpg
BMW E36 Christ No23 003.jpg
BMW E36 Christ No23 004.jpg
BMW E36 Christ No24 001.jpg
BMW E36 Christ No24 002.jpg
BMW E36 Christ No24 003.jpg
BMW E36 Christ No24 004.jpg
BMW E36 Christ razem.jpg
 
Reakcje
10.671 67 1
To jest właśnie w tym naszym "zbieractwie" najfajniejsze . Wydaje się że mamy już wszystko , u tu pojawiają się takie modele o których nie mamy pojęcia . Jak dla mnie te dwa egzemplarze są bardzo urocze , tym bardziej że mam słabość do modeli w barwach sportowych .
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
Minichamps wydał także miniaturkę BMW M2 w malowaniu sportowym jako "Pace Car", czyli samochód bezpieczeństwa pojawiający się na torze wyścigowym w przypadku nieoczekiwanych i niebezpiecznych zdarzeń na torze. Nazwa Pace Car jest stosowana w USA, natomiast w Europie nazwa takiego samochodu to Safety Car. Co prawda nie mam samochodów osobowych startujących w wyścigach w USA w naszej skali także imitują je dostępne Renault Clio.

BMW M2 Pace car 001.jpg
BMW M2 Pace car 002.jpg
BMW M2 Pace car 003.jpg
BMW M2 Pace car 004.jpg
BMW M2 Pace car 005.jpg
BMW M2 Pace car 006.jpg
BMW M2 Pace car 007.jpg
BMW M2 Pace car 008.jpg
 

Podobne wątki