• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Sportowe - mafo

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Porsche 911w grupie wyglądają świetnie. Teraz dopiero widać ich potencjał, który wyróżnia je od innych modeli 1/87. Czerwone wyglądają świetnie w grupie
i bardzo się odznaczają od pozostałych białych i zielonego. Kolekcja godna podziwu i naśladowania. Symbol rajdowej ikony z najstarszego rajdu świata został
godnie upamiętniony z zbiorowej fotografii. Wykonanie samej dioramy bardzo realistycznie i kolorystycznie świetnie dobrane. Zieleń i droga wyglądają Super.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Uzbieranie tak licznej kolekcji Porsche to nie lada wyczyn(y)(y) .Pięknie się prezentują na twoich zdjęciach (y).każdy jeden ciekawy .szczerze gratuluję .(y):)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Bardzo mi miło, że Porschaki się Wam koledzy podobają i dziękuję za komentarze.
Dziś model z Minichampsa. Długo na niego polowałem, ale wreszcie jest. Dzięki Ci Kamilu za pomoc w zdobyciu go.:)

IMG_7149.jpg
IMG_7150.jpg
IMG_7151.jpg
IMG_7152.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Piękny jest ten Mclaren , świetne malowanie i super wykonie od niedawna gości i u mnie tylko chyba w troszkę innym malowaniu.:)
Wyszło ich kilka, ile to nie wiem. Widziałem trzy różne malowania. Ale to bardzo rzadko widywany model na aukcjach, a jak już się pokaże, to ceny z reguły ma zabójcze. Jakbyś chciał się pozbyć swojego, to ja z chęcią przygarnę.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Bardzo mi miło, że moje modele się Wam koledzy podobają.
Dziś wracamy do Brekiny. Taki stary Opel Ascona.

IMG_9686.jpg
IMG_9687.jpg
IMG_9688.jpg
IMG_9689.jpg
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Świetne dwa ostanie modele, szczególnie McLaren F1 GTR w fabrycznym malowaniu BMW Motorsport. Mclaren F1 GTR z wyścigów FIA GT
w tamtych czasach nie miało sobie równych, szczególnie w Le Mans. To jest fabryczna wersja z 96 roku, była jeszcze wersja z 1997 roku
o wydłużonym rozstawie osi oraz większej ilości elementów, generującej jeszcze większy docisk aerodynamiczny. Mnie jednak ta wersja
bardziej przypadła do gustu. znowu pokazałeś biały kruk i jak go zobaczyłem to z zazdrości mnie głowa rozbolała i niebawem dostanę białej
gorączki, która mówiąc potoczniej brzmi McLaren F1 GTR ;) Wykonanie, a co najistotniejsze malowanie jest jednym z ładniejszych, które
wypatrzyłem na torach wyścigowych. Model McLarena dopracowany jest perfekcyjnie, jednak Niemcy jak się postarają, to potrafią wypuścić
i świetne miniaturki w skali 1/87 ;) Drugi model również świetny, niespotykany w wykonaniu i przeznaczeniu. Wygląda jakby był wozem tech-
nicznym z rajdowego fabrycznego teamu Opla. Nie uwierzę, że to jest dopuszczony samochód z licencją na rajdy. Opony na dachu po pierwszym
ostrzejszym manewrze scięcia zakrętu wypadłyby poza obrys samochodu, tym, samym powodując poważny uszczerbek w zdrowiu załogi rajdowej :)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Kolejna perełka wyścigowa zagościła na forum. Model wygląda bojowo, a zdjęcia profesjonalnie wykonane dodają mu uroku.
Diorama trzyma bardzo wysoki poziom i dodaje realizmu i dynamizmu w legendarnym Porsche 956. Malowanie na duży plus.
 

Podobne wątki