• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje Sportowe - mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#1
W tym temacie będę pokazywał samochody sportowe uczestniczące w wyścigach i rajdach.

Zacznę od nowości jaka niedawno pojawiła się w sprzedaży. Lancia Stratos z rajdu Monte Carlo z 1979r. Producent SPARK.

IMG_4170.jpg
IMG_4171.jpg
IMG_4172.jpg
IMG_4173.jpg
IMG_4174.jpg
IMG_4175.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#2
Stratos to już klasyka.Model bardzo ciekawy a do tego w niezbyt popularnym malowaniu w przeciwieństwie do wszedzie spotykanych Alitalii.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#6
Genialnie (y)(y) . Tylko nie na podstawce. Ten model powinien stać na dioramie tematycznej. Idealnie oddało by to jego klimat.
Na razie niestety moje modele w większości garażują w pudełkach, ale może kiedyś dorobię się miejsca i zainscenizuję jakiś krajobraz.:)

No to cieszę się, że model się podoba. Dziś kolejna Lancia rajdowa, tym razem Delta. Producent Ricko. Model ma pewne wady, ale to jedyna taka Lancia w naszej skali.

IMG_1866.jpg
IMG_1869.jpg
IMG_1870.jpg
IMG_1868.jpg
IMG_1871.jpg
IMG_1872.jpg
IMG_1874.jpg
 

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#9
Kolejny model Ricko który reprezentuje dobrą jakość za niskie ceny. Bardzo legendarny samochód. Kiedyś tez ją kupię i można jeszcze do kompletu Stratosa.
 
M

Maverick

Gość
#10
Mozna mówić wiele na temat niedoskonalości tego modelu ale i tak jest on ladny a do tego RAJDOWY a tego wcale za duzo w tej skali nie ma a już na pewno rajdówek WRC. (y)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#12
Wszystkie te pozorne niedoskonałości zniknęły by po lekkim brudzeniu na dioramie rajdowej :gwizd:
Wszystkie nie znikną, bo np. w tym modelu jest przeskalowany gril i brudzenie go nie zmniejszy. Ale mniejsza o to, model jest i trzeba się cieszyć, że jest.
Dziś kolejny model. Tym razem tzw. Batmobil, ale już w barwach wyścigowych. Producentem jest Busch, wersja gablotkowa.
Zaczniemy od BMW 3,5 CSL w malowaniu Warsteinera.


IMG_0683.jpg
IMG_0684.jpg
IMG_0685.jpg
IMG_0686.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#18
No właśnie to malowanie chodziło mi po glowie.Numer jeden, chociaż kolejny, który zapewne zaprezentujesz tez będzie należał do "elity".;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#19
No właśnie to malowanie chodziło mi po glowie.Numer jeden, chociaż kolejny, który zapewne zaprezentujesz tez będzie należał do "elity".;)
Nie wiem, o któego Ci chodzi, bo z Buscha zostały jeszcze trzy i niedługo je pokażę. Muszę tylko ponownie obrobić fotki.
 

Podobne wątki