• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje samochody osobowe i SUV-y w skali 1:18

OP
OP
metin92
Reakcje
0 0 0
michal80,
Ponieważ pamiętam, jak jakiś czas temu zapowiadałem i zrobiłem Ci niespodziankę dodając na forum Mercedesa SLS AMG, do którego Twój komentarz zawierał także tematykę i zachwyt nad Mercedesem AMG GT. W związku z tym, twoje dotychczasowe, zawsze rzeczowe opinie były dla mnie inispiracją do zakupu miniatury następnego Mercedesa do mojej kolekcji i bez wątpienia wiem, że będziesz nim zachwycony i będzie niemniemniejszą niespodzianką niż wspominany już Mercedes SLS AMG.

Mercedes-Benz AMG GT S
Norev, Limited Dealer Edition

Obraz 030.jpg
Obraz 031.jpg
Obraz 034.jpg
Obraz 032.jpg
Obraz 033.jpg
Obraz 041.jpg
Obraz 035.jpg
Obraz 036.jpg
Obraz 039.jpg
Obraz 037.jpg
Obraz 038.jpg
Obraz 040.jpg

 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Dzięki wielkie za miłe słowa i cieszę się, że moje słowa były inspiracją do zakupu tak pięknego modelu jakim jest niewątpliwie najnowszy z gamy sportowej i sygnowany ///AMG.
Bardziej niespodzianką i radością jest dla mnie fakt iż tak wpłynąłem pozytywnie na Twoją osobę komentarzem odnośnie do wzbogacenia i tak już pięknej i szczególnej Twojej
kolekcji. Nie będę się rozpisywał zbytnio bo powstanie przerost treści na formą, a przecież forma w skali 1/87 jest perfekcyjnie wykonana przez Noreva. Fantastyczną wybrałeś
opcję kolorystyczną nadwozia. Żółty kolor perłowy wspaniale współgra z czarnymi akcentami w postaci felg oraz lusterek imitujących czerń karbonu. Powiem wprost, to jest Twój
najlepszy model w skali 1/18 jaki tutaj do dnia dzisiejszego zaprezentowałeś. Poprzeczka została wysoko zawieszona przez AMG GT s i nie wym czy kiedykolwiek zostanie pobita.
Urzekły mnie Twoje perfekcyjnie wykonane zdjęcia, na którym bez kłopotu można dostrzec takie pikantne pieprzyki jak znaczek AMG na atrapie ! czy na felgach. Wszystkie
otwierane elementy śa perfekcyjnie wykonane i pokazują pięknie skrojone sportowe wnętrze z rodowodem fabrycznego tunera Mercedesa. Plastikowa pokrywa silnika również super
się prezentuje. Za zakończenie podsumuję sylwetkę. Ma ona swoje plusy, ale również minusy. Coraz więcej ludzi dostrzega w niej podobieństwo do konkurenta po sąsiedzku, ale o to
chodzi aby wbić się w lukę, gdzie do tej pory nie było tego typu auta, nie licząc SLS'a, który jednak nie mógł konkurować z 911-ką. Sylwetka jest piękna, ale trochę rażą mnie tylne
światła, które są podobne do tych z 911-ki ;) Przednia część jak najbardziej udana z pięknymi światłami oraz kształtem atrapy oraz wlotów powietrza. Super prezentacja z oceną 10/10.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Amerykańskie klasyki to nie ta bajka i nie znam się w ogóle na amerykańskiej historii motoryzacji. Ale gdy zobaczyłem Twoje zdjęcia to aż mnie zatkało w mostku ;) Czarny lakier i te chromy coś wspaniałego.
Wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie otwierane drzwi oraz atrapa ze silnika przyprawiają mnie o zawrót głowy. Wnętrze w skali 1/18 wykończone lepiej, niż nie jeden nowy model samochodu schodzący
z prawdziwej taśmy produkcyjnej. Twoja kolekcja w dużej mierze składa się z nowoczesnej motoryzacji w jakości HQ i HD podczas prezentacji, ale taki stary wysuszony rodzynek potrafi przenieść się w historię moto-
ryzacji USA. Jeśli ten modle nie zrobi furory na tym forum to niech żałuje ten kto go jeszcze nie ujrzał u Kolegi przedstawiającego modele w największej rozpiętości wśród skal motoryzacyjnych na masową produkcję.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Bardzo rzadki model na spotykany na drogach europejskich oraz na półkach modelarzy ;) Świetna partia wydana przez znakomitego producenta replik samochodowych. Wykończenie oświetlenia przedniego i tylnego na najwyższym poziomie.
Dzięki Twojemu modelowi przypominałem sobie, że model ma tak wymyślnie skonstruowane otwierane drzwi tylne, dla ułatwiania wsiadania dzieciaków na tylną kanapkę ;) Waloryzacja wnętrza to również popis inżynierów modelarskich.
Wszystko na swoim miejscu we wnętrzu tak jak w oryginale od Mazdy. Czarny kokpit z chromowanymi wstawkami bardzo charakterystyczny dla samochodów sportowych z Kraju Kwitnącej Wiśni. Pod maską czerwona wisienka na torcie (Wankel).
+
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Wspaniały ten Mercedes S-Klasse generacji typu W126. Odcień lakieru i połysk jak w prawdziwym odtimerze. Rejestracje zabytkowego pojazdu dodają mu klasy i potwierdzają przynależność do nietuzinkowej kategorii
historycznych limuzyn. Znowu wielkie pochwały dla Noreva za szczegółowe odtworzenie przednich detali w postaci kloszy świateł oraz charakterystycznej dla tej marki atrapy chłodnicy. Silnik niczego sobie jak wnętrze.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Oryginalna i nietuzinkowa ta Wołga w policyjnym garniturze. Najbardziej podoba mi się wielokolorowe wykończenie drzwi os wewnątrz. Światła oraz wszystkie chromy nałożone na nadwozie wyglądają jak choinka w Nowym Jorku ;)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Niebieska Wołga kombi jeszcze ładniejsza niż poprzednik. Błękitne nadwozie z "dekoracyjnym pasem" pięknie się prezentuje. Wykończenie wnętrza mistrzowskie. Te zawiasy na tylnej klapie oraz wykończenie drzwi są mistrzowsko wykonane w najmniejszych detalach.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Coś pięknego ! żałuję, że w mojej skali 1/87 nie wypuszczają aktualnych Mercedesów poza nową C-Klasse ;) Model Twojego GLA robi na mnie wrażenie za sprawą dobranego koloru nadwozia spójnego z odcieniem wnętrza.
Do tego nuta lekkiego smaku chromu w przednim i tylnym zderzaku.Czego chcieć więcej w wyszukanym pełnym subtelnych zaokrągleń w nowym Mercedesie GLA w skali 1/18. Wnętrze SUVA Mercedesa jest wzorowo wykonane.
Rodzime rejestracje przybliżają ten luksusowy pojazd do aktualanych standardów polskich dróg. Dużo już masz w kolekcji nowych Mercedesów, w końcu to piękne samochody wyróżniające się obecnie wśród stylistyki nadwozia.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
SEL to były magiczne 3 litery,który pasjonatowi Mercedesa nie musiano tłumaczyć, co pod nimi się tak naprawdę kryje. Mercedes-Benz S-Klasse tamtych lat miał się czym pochwalić pod względem rozwiązań technologicznych
wpływających na bezpieczeństwo podróżujących tą wspaniałą limuzyną. Twój egzemplarz ma to wszystko o czym napisałem. Luksus wkrada się w najmniejszy zakamarek. Brązowy kolor też pasuje do takiego starego Merca ;)
Revell też potrafi wypuścić wspaniałe produkty dla Mercedesa. Wykonanie chromowanych elementów nadwozia na wysokim poziomie. Deska rozdzielcza szczegółowo obrazuje kaniony luksusu lat 80/90 w wykonaniu Mercedesa.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Mercedes W140 w tym kolorze nadwozia i jasnym wnętrzem bardzo mi się podoba. Moim zdaniem jest to najładniejsza limuzyna klasy premium z początku lat 90-tych i jedna z ładniejszych S-Klasse w historii.
Turkusowy kolor wygląda niecodziennie na takim luksusowym samochodzie, gdzie najczęściej widywało się go w standardowym srebrnym-szarym bądź czarnym. Wykonanie najmniejszych detali znów jest klasą
sama w sobie. Troszeczkę nie podobają mi się wstawki imitujące drewno w kolorze wchodzącym w wiśnię. Być może jest to wina oświetlenia i w rzeczywistości wstawki "drewniane" wyglądają korzystniej.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 5
Skala 1:18 15
Skala 1:18 12
Skala 1:18 7

Podobne wątki