• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje samochody osobowe i SUV-y w skali 1:18

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#21
Witaj na forum (y).koledzy powiedzieli już prawie wszystko na temat twoich modeli ,,w tej skali wyglądają przepięknie(y) ,tyle małych szczegółów posiadają że głowa boli :),Szkoda że tak nie dopracowują modeli w 1:43 ,które ja zbieram(y)(y)(y) .były by jeszcze bardziej fajne .oraz 1:87 ,Pierwsze dwa Audi to poezja smaku jak dla mnie :rolleyes:,reszta równie nie odbiega wykonaniem ,no może poza Maisto iWelly ;).i miło by było gdybyś komentował u innych kolegów również ,nie tylko w tej skali ,,może i tam Tobie coś się spodoba ..:):);)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#22
Kolego metin92 rób jak uważasz, to Twój temat i Twoje modele. Nie chcesz słuchać rad kolegów, to nie. Jak chcesz to możesz przecież pokazać od razu całą swoją kolekcję i będzie każdy model opisany w osobnym poście. Tylko że nie będzie nikt tego komentował. A szkoda, bo modele masz kapitalne. Tyle ode mnie. :)
 
OP
OP
metin92
Reakcje
0 0 0
#23
Kolego metin92 rób jak uważasz, to Twój temat i Twoje modele. Nie chcesz słuchać rad kolegów, to nie. Jak chcesz to możesz przecież pokazać od razu całą swoją kolekcję i będzie każdy model opisany w osobnym poście. Tylko że nie będzie nikt tego komentował. A szkoda, bo modele masz kapitalne. Tyle ode mnie. :)
mafo,
Po głębszym rozpatrzeniu problemu, przyznaję rację i ograniczę tempo dodawania modeli...
Co do Twojej opini na temat moich modeli , to bardzo się się cieszę, że się podobają :)
Bardzo dużo czasu poświęcam na znajdowanie wersji limitowanych, oraz takich, których już dawno nie produkują...
Jestem purystą i zwykle kupuje modele całkowicie nowe, ale zdarza się, że kupuje także takie, które już były u kogoś eksponowane, ale tylko wtedy gdy zobaczę je "na żywo" i uznam, że są idelane...
Oczywiście do wszystkich modeli mam oryginalne i w 99% kompletne opakowania...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#26
Kapitalnie zrobiona ta Toyota. Mnóstwo szczegółów, oznaczeń... (y) Lubię tą skalę, bo daje naprawdę ogromne możliwości i modele cieszą oczy. Jedyny minus to ilość potrzebnego miejsca do trzymania takiej kolekcji. A co do prezentacji, to ja wolę takie na kocu, niż np na parapecie z oknem w tle, jak to u niektórych kolegów można zaobserwować. :podstepny:
 
OP
OP
metin92
Reakcje
0 0 0
#27
Witaj na forum modele masz zajebiste ale forma prezentacji całkowicie do bani.
Brodagaz,
Zdjęcia modeli robię na kocu, ponieważ nie mam innego jednolitego tła tej wielkości... Może te falbanki, widoczne na kilku zdjęciach nie są dla niektórych zbyt ładne i OK... W końcu o gustach się nie rozmawia, ale dzięki jednolitości koncentracja jest na konretnym modelu, a nie na innych elementach rozpraszających uwagę... Wracając jeszcze do niedokładności ułożenia koca, to jak mam być szczery, nie poprawiam go, gdyż lubię nieład artystyczny i dynamikę kompozycji i robię to w zasadzie z rozmysłem...
Tak naprawdę głównym zadaniem tego forum jest prezentacja i ocena modeli, a nie teł zdjęciowych... :)
 
Ostatnio edytowane:

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
#28
Brodagaz,
Zdjęcia modeli robię na kocu, ponieważ nie mam innego jednolitego tła tej wielkości... Może te falbanki, widoczne na kilku zdjęciach nie są dla niektórych zbyt ładne i OK... W końcu o gustach się nie rozmawia, ale dzięki jednolitości koncentracja jest na konretnym modelu, a nie na innych elementach rozpraszających uwagę... Wracając jeszcze do niedokładności ułożenia koca, to jak mam być szczery, nie poprawiam go, gdyż lubię nieład artystyczny i dynamikę kompozycji i robię to w zasadzie z rozmysłem...
Tak naprawdę głównym zadaniem tego forum jest prezentacja i ocena modeli, a nie teł zdjęciowych... :)
Kolego źle mnie zrozumiałeś nie chodzi mi o tło na fotkach tylko sposób prezentacji tych fotek , nawalone na raz tyle że nie idzie tego komentować.
Co do robienia zdjęć to są na tym forum tacy co by nawet na desce klozetowej fotki robili ale to ich sprawa i poczucie estetyki.
 
OP
OP
metin92
Reakcje
0 0 0
#29
Kolego źle mnie zrozumiałeś nie chodzi mi o tło na fotkach tylko sposób prezentacji tych fotek , nawalone na raz tyle że nie idzie tego komentować.
Co do robienia zdjęć to są na tym forum tacy co by nawet na desce klozetowej fotki robili ale to ich sprawa i poczucie estetyki.
Brodagaz,
Źle zrozumiałem, bo może niezbyt jasno się wyraziłeś o jaką kwestię chodzi.. Mam wrażenie czytając komentarz kolegi "mafo", że zrozumiał to w równie opaczny sposób jak ja... Natomiast co do kwestii dotyczącej tego, że dodałem zbyt wiele zdjęć za jadnym zamachem, to już koledzy kilkakrotnie przedstawiali mi ten problem... W związku z czym przystałem na ten nazwijmy to "apel zbiorowy" i będę dodawał po jednym modelu od czasu do czasu z osobną należącą do niego galerią i to się nie zmienia w stosunku do wcześniejszych moich wpisów. Zmienia się tylko tempo ich dodawania i prezentacji... :)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#31
Nie dajesz ludziom szans na skomentowanie twoich modeli. Poczekaj trochę, wyluzuj... nie wszystko na raz, nie w takim tempie... spokojnie i bez pośpiechu bo ludzie się "zrażą" i nie będą tu zaglądać lub w ogóle komentować.
Co do samego modelu to bardzo mi się podobał od zawsze i kiedyś go miałem też w swoich zbiorach. Jest świetny.
 
OP
OP
metin92
Reakcje
0 0 0
#32
Nie dajesz ludziom szans na skomentowanie twoich modeli. Poczekaj trochę, wyluzuj... nie wszystko na raz, nie w takim tempie... spokojnie i bez pośpiechu bo ludzie się "zrażą" i nie będą tu zaglądać lub w ogóle komentować.
Co do samego modelu to bardzo mi się podobał od zawsze i kiedyś go miałem też w swoich zbiorach. Jest świetny.
Maverick,
Przecież już dodaję jeden model na dzień, ale skoro to nadal jest zbyt często, to będę dodawał jeszcze rzadziej...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#33
Bardzo fajnie zrobiony ten Golfik. Pięknie wyglądają graty pod maską. Niesamowita ilość szczegółów. Gratuluję posiadania takiego fajnego modelu.
 

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
#40
Mercedes-Benz M-Klasse W166 MINICHAMPS
Coś dla SECOND MODELS po raz drugi :)
Dziękuję i pozdrawiam :)
Zobacz załącznik 224778 Zobacz załącznik 224779 Zobacz załącznik 224780 Zobacz załącznik 224781 Zobacz załącznik 224782 Zobacz załącznik 224783 Zobacz załącznik 224784 Zobacz załącznik 224785 [DOUBLEPOST=1409172843,1409171091][/DOUBLEPOST]
Dodałem już zdjęcia, tego jakże wyczekiwanego modelu... :)
No tak ja jestem zakręcony jak domek ślimaka :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 14
Skala 1:18 15
Skala 1:18 12
Skala 1:18 7

Podobne wątki