• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje samochody osobowe 1/18

Reakcje
0 0 0
#7
Bardzo ciekawy model :), aczkolwiek ja za futurystycznymi wersjami Cabrio niezbyt przepdam jak mam być szczery, ale tak jak piszę zarówno Opel Speedster i Opel GT (Saturn Sky), są naprawdę interesującymi samochodami :)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#8
Przecudny kieszonkowy Roadster z piorunem na masce o osiągach starego 30 letniego Ferrari ;) Model Opla wykonany przyzwoicie z wieloma ładnie dopracowanymi elementami,
które cieszą i nie męczą zbytnio wzroku ;) Jest to jeden z nielicznych po babskiej Tigrze i Calibrze, który na tle konkurencji masowych producentów samochodowych wyróżnia się
bardzo za sprawą nietuzinkowego wyglądu i pozycją zza kierownicą. Model nadal wygląda jak roadster XXI wieku. Srebrna ramka szyby nadaje mu lekkości. Felgi z hamulcami Super.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 14
Skala 1:18 15
Skala 1:18 12
Skala 1:18 143

Podobne wątki