• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje przeróbki PKP i Prywatnych Przewoźników :)

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
No pochować to będzie ciężko,tam nie ma jakiejś ogromnej przestrzeni dekoder i płytka jest podklejona pod dachem więc siłą rzeczy muszą się ukazać w oknie
Za oknami przedziałów maszynowych możesz dać spokojnie przysłonki z czarnego papieru. Kabli widać nie będzie, a i nawet będzie to całkiem, całkiem jeśli chodzi o oryginał, bo patrząc na fotki EU07, mało kiedy w tych okienkach widać coś więcej niż zwykła czerń. Nie ma co na siłę tworzyć głębi za oknami, a przez to pokazywać kolorowe kabelki. Przynajmniej ja tak sądzę.
 
OP
OP
Daniel

Daniel

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Masz rację Irku tak mogłem zrobić.Powklejam papierki i będzie dobrze te kabelki to utrapienie nie ma szans ich poukładać tak aby ich nie było widać :)
 
OP
OP
Daniel

Daniel

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
I po dość długiej przerwie postanowiłem wejść na swój wątek i pokazać kilak fotek z budowy Gagsa.Wagon dość ostatnimi czasy popularny na naszym forum więc skusiłem się na zestaw blach od Freda nawet 3 komplety i przyszedł czas na pocięcie pierwszej blachy. Jeszcze nie miałem przyjemności składać, zaginać, lutować tego modelu i tak sobie pomyślałem,że pierwsza blacha będzie królikiem doświadczalnym i jak na razie wyszło coś takiego polutowany wypiaskowany i zapodkładowany.Wszystkie kolejne prace będę się starał pokazywać w miarę postępu prac, na koniec zrobię ostateczny kosztorys, jakie mogą być koszty wykonania takiego modelu z blachy we własnym zakresie, i przy odrobinie troszkę wolnego czasu :)
 

Załączniki

OP
OP
Daniel

Daniel

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Jeden z Gags-ów skończony. Nie wyszedł najgorzej, ale drobnych błędów nie uniknąłem, następny będzie lepszy:) Cena materiału, czyli cały zestaw (blachy,kalki,bufory) do tego trzeba zakupić osobno zestawy kołowe i farby.Ja się zamknąłem w 315zł plus cena swojej pracy bezwartościowa :) Fotki poniżej następny będzie błękit PKP Cargo :)
 

Załączniki

OP
OP
Daniel

Daniel

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
w wolnej chwili powstają nowe nowe modele :)
 

Załączniki

Podobne wątki