• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje projekty 1:87 - SM03, EL100, SBCgix

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
Trochę aktualności z mojego warsztatu:
# Pm36-1 jest na ukończeniu, niedługo będę miał odlewy bud. Cen na razie nie mogę podać, ale nie będą to ceny jakieś kosmiczne, otuliny parowozu i tendra z dodatkowymi elementami do montażu na BR01 ok 350,00, gotowy model z moim uk. jezdnym jak oryginał +/- 4500,00.
# 401Da - dostępne są KITy nowej serii, z napędem częściowo zmontowanym - fotki. 1390,00 zł. Są tez gotowe z dźwiękiem lub bez.
 

Załączniki

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.717 30 1
Nowa seria:
401Da - dostępne są KITy nowej serii, ze zmontowanym napędem - fotki. wyżej. Napęd gotowy do jazdy, silnik typu Glockenanker czyli z uzwojeniem dzwonowym z dużym kołem zamachowym co daje idealne własności jezdne, szczególnie przydatne przy lokomotywie manewrowej, jazda z minimalną prędkością nie jest problemem. Pudło z blaszek do montażu, w tej serii jest kilka nowych ułatwień - czołownicę można zmontować z blaszek lub drukowaną, również wnętrze jest teraz także jako wydruk co oszczędza sporo pracy. Cena jak dawniej 1400,00 zł za kompletny zestaw. Zestaw zawiera też płytkę PCB z gniazdem do montażu dekodera i oświetlenia.
 

smok29

Nowy użytkownik
Reakcje
4 0 0
Bardzo dobra wiadomość, powiem szczerze że czekam z niecierpliwością ;) z blaszkami trzeba mieć większe doświadczenie a z drukowaną na pewno więcej osób sobie poradzi. Brakuje takich manewrówek na makiecie. Trzymam kciuki za powodzenie projektu.
 

Podobne wątki