• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje prace

OP
OP
E

Emil

Użytkownik
SKMK
Reakcje
381 4 0
#21
W Sopockim Klubie Modelarzy Kolejowych są przygotowywane kolejne moduły. Jednym z nich będzie przystanek osobowy na szlaku dwutorowym. Za wzór do stworzenia modelu posłużył przystanek Radość z Linii W-Wa Wsch - Otwock. Kilka lat wcześniej wykonałem model przestanku Józefów w związku z tym wybór padł na Radość
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
#23
Mógłbyś założyć osobny wątek i pokazać trochę co, jak i czym, i tak niewielu dało by radę Cię naśladować, a mieli by inspirację i pomoc w postaci poradnika.
Uwierz mi warto.
 
Reakcje
23 1 0
#25
Popieram kolegę Pawła..Inspiracja niesamowita wyglądają jak oryginały. Mnie bardzo interesuje technika wykonania i materiały z jakich robione są modele.
Pozdrawiam, Marek
 

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.265 103 84
#26
A ta Oliwa to na podstawie SWIZa? Zastanawiam sie skad masz tyle materialow zrodlowych (planow) do zrobienia tak dobrych modeli ;)
 
OP
OP
E

Emil

Użytkownik
SKMK
Reakcje
381 4 0
#27
materiały w 90% to papiery od 80g 150, 250, 300 tektura 0,7 mm, 1 mm 1,5 i 2.
Technika - laser, skalpel nóż
cała gama farb od podkładów poprzez vallejo air do gęstych farb akrylowych
 
OP
OP
E

Emil

Użytkownik
SKMK
Reakcje
381 4 0
#30
mamy laser w klubie zatem wycinam kiedy potrzebuję. Ile czasu spędzam? różnie np. Oliwa to 5 dni, Radość - 3 dni - a dzień to 4 godziny
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.379 463 29
#33
Pozwoliłem sobie poprawić tytuł wątku zamieniając pierwszą literę na wielką, jak powinno być w każdym tytule i na początku każdego zdania. Prosiłbym o stosowanie się do podstawowych reguł polszczyzny. A prace kolegi Emila są wspaniałe, oglądam je z przyjemnością.
 

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
#35
Zaj.....te.
Mógłbyś napisać w jakim programie robisz projekt? Jak to mniej więcej wygląda?Próbowałem zlecić firmie wypalanie ale muszę im dać na płycie. Kartka z narysowanym budynkiem i podanymi wymiarami ich nie interesuje,bo za dużo czasu tracą potem ,przez co koszty rosną dwu a nawet trzy krotnie.
 
OP
OP
E

Emil

Użytkownik
SKMK
Reakcje
381 4 0
#36
rysuję w corelu i zapisuję w .ai ale to akurat wynika z tego, że nasz laser ma takie wymagania.
 

Podobne wątki