• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje prace

Emil

Użytkownik
SKMK
Reakcje
381 4 0
#1
niedługo przedstawię moje dokonania w ciągu ostatnich 12 m-cy. aktualnie prezentuję dom zaprojektowany przez włoskiego architekta Andriollego - świdermajer. zdjęcia z pierwszego etepu budowy domu
 

Załączniki

OP
OP
E

Emil

Użytkownik
SKMK
Reakcje
381 4 0
#2
w końcu mam czas żeby zamieścić to co udało się zrobić w ciągu ostatnich 12 m-cy. Jeszcze to nie wszystko.
[DOUBLEPOST=1488650817][/DOUBLEPOST]i ciąg dalszy
 

Załączniki

OP
OP
E

Emil

Użytkownik
SKMK
Reakcje
381 4 0
#3
i kolejna porcja
[DOUBLEPOST=1488651710,1488650871][/DOUBLEPOST]i ciąg dalszy
[DOUBLEPOST=1488651785][/DOUBLEPOST]jeszcze będzie tego kilka sztuk tylko muszę poszukać w kompie zdjęć
[DOUBLEPOST=1488651967][/DOUBLEPOST]jeszcze dwa a brakuje mi sześciu szt
 

Załączniki

Ufo

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
266 1 1
#4
Przystanek PKS-u - świetny! Reszta zresztą też... :) Budynek nastawni Otwock to karton? Cegła przestrzenna, czy drukowana?
 
OP
OP
E

Emil

Użytkownik
SKMK
Reakcje
381 4 0
#6
kolego Ufo - budynek nastawni to karton - cegła przestrzenna - grawerowana
[DOUBLEPOST=1489242448][/DOUBLEPOST]tak wszystkie budynki to karton - oprócz dworca PKS wszystkie znajdują sie w rzeczywistoiści
 
OP
OP
E

Emil

Użytkownik
SKMK
Reakcje
381 4 0
#9
Aktualnie w Sopockim Klubie Modelarzy Kolejowych zaczną powstawać dwa moduły klimatem z Kaszub. Znajdować się będą na nich kościół i spichlerz z miejscowości Jasień. Dodatkowo przy kościele będzie odwzorowany cmentarzyk. Kościół powstał przed świętami (zdjęcia pokaże za kilka dni) a teraz przez piątek i sobotę powstał spichlerz.
 

Załączniki

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
#12
i obiecany kościół. Dach tak jak w oryginale - strzecha
Miałem przyjemność widzieć tę budowlę na żywo latem w 2019 roku, zaś kilka dni temu widziałem ów pięknie wykonaną pracę klubowego kolegi.
Oryginał to drewniano szachulcowy kościół filialny p.w. Bożego Ciała z 1699 roku mieszczący się w miejscowości Jasień, woj. pomorskie, powiat bytowski.
Źródło zdjęć: https://pomorskie.fotopolska.eu/
 

Załączniki

OP
OP
E

Emil

Użytkownik
SKMK
Reakcje
381 4 0
#15
A to efekt pracy z ostatnich 6 dni. Budynek dworcowy Gdańsk Oliwa. Model jeszcze nie jest waloryzowany oraz w przygotowaniu wnętrze pomieszczenia kasowego i poczekalni. W przygotowaniu dwie nastawnie, wejście do tunelu na perony oraz budynki z peronu nr 1. W późniejszym czasie budynek magazynu i spedycji kolejowej.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#18
Zdjęcia są dobre, proszę tylko je wstawiać w większym rozmiarze. Zdjęcie wielkości rzędu 600 x 400 pikseli, w dodatku skompresowane do wielkości pliku rzędu 40 kB to zdecydowanie za mało. Żeby coś było widać, potrzeba obrazu dwa razy większego, ok. 1200 x 800, a plik powinien mieć co najmniej około 200-300 kB.
 

Podobne wątki