• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje prace kartonowe skala H0 1:87

  • Inicjator wątku slawek77
  • Data rozpoczęcia
OP
OP
S

slawek77

Gość
Mała zmiana z alfabetu na cyferki
Płot typ 14 spłodziłem dziesięć nowych typów płotów, a ten jest ostatni reszta zdjęć niebawem na stoisku warzywnym :LOL:
Płoty ze słupami są tak skonstruowane że nie trzeba męczyć się z sklejaniem każdego przęsła osobno ;)
Szybko łatwo tanio :D
6 przęseł jest razem i od góry nakłada się słupy.
Płot na zdjęciu jest w skali 1:120 lecz tak samo wyglądają w większej skali, czyli 1:87 tylko że z kartonu 1 mm ;)
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
S

slawek77

Gość
Mała informacja, uszkodziłem Rwa kulszowa i jestem uziemiony, a za tym idzie wszystkie prace nad nowymi projektami są wstrzymane.
Osoby które oczekują na swoje produkty muszą cierpliwie czekać aż się wyleczę.
Pozdrawiam.
 
OP
OP
S

slawek77

Gość
Na giełdzie będę ale tylko jako kupujący, lecz mogę zabrać ze sobą bo do tego czasu powinienem skończyć projekt pod sprzedaż.
Mam jeszcze problemy ze zdrowiem dlatego to tyle trwa.
Cena na sklepie 30 zł za stację, lecz wyjazd z bruku będzie opcja dodatkową ze względu że czas wycinania tej drogi to 40 min :( a nie każdy chce taką drogę.
Dlatego wyjazd z bruku będzie do kupienia osobno.
Więc jak ktoś chce cos to pisać to zabiorę ze sobą.
Będę około 9:00 jak długo będę to nie wiem zależy ile dam rady wychodzić.
Stacja jest zrobiona z tekturki 1,5 mm bardzo prosta do sklejania.
 
OP
OP
S

slawek77

Gość
Dziwne pytanie zadałeś ;) wybacz ja miesiącami szukałem sklepów i kupowałem dziesiątki kartonów na testy, więc nie sadzisz że zdradzę na jakich kartonach wycinam.
Jak zaczynałem tez nikt nie chciał powiedzieć wiec zostało tylko testować i testować ;)
Raz pochwaliłem się zdobytą wiedzę i co z tego wynikło ? to że konkurencja czuwa i zaraz wstawiła paten ( towar na sklep i to z niższą ceną )
Wiec bez urazy ale raczej wiedzę zostawię dla siebie.
jedynie mogę Ci powiedzieć że budynki słupy itd.. wycinam na tym kartonie
https://asprojekt.sklep.pl/tektura-beermat-biala-1-mm-25-cm-x-35-cm-10-szt-p-168.html
Kupisz go w pierwszym lepszym papierniczym
 

Podobne wątki