• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje prace kartonowe skala H0 1:87

  • Inicjator wątku slawek77
  • Data rozpoczęcia
OP
OP
S

slawek77

Gość
#30
Dziś zmieniły się moje plany więc udało się dziś tyle zrobić, do końca tygodnia powinien być gotowy.
Ale bez obaw kupisz jak będziesz potrzebował go ;)
I tak musiałem go zrobić bo obiecałem kilku osobą że będzie gotowy na przyszła giełdę.
 

Załączniki

  • 107,4 KB Wyświetleń: 273
OP
OP
S

slawek77

Gość
#32
A tam nie ma co przesadzać ;) 1,5 miesiąca temu już miałem go zrobić lecz z braku czasu przesuwałem termin realizacji.
Informacja,dla osób które pytały na giełdzie w Sosnowcu o dźwig, dźwig powinien być dostępny na sklepie do końca tygodnia.
Kolejna informacja jest taka, że na giełdzie w Sosnowcu już nie będę się wystawiał, i będę tylko wpadał towarzysko około godziny 9:00 do 11:00
Istnieje możliwość zakupu danego przedmiotu przez sklep z opcja odbioru na giełdzie.
Na giełdzie będę mieć tylko towar zamówiony na sklepie.
 
OP
OP
S

slawek77

Gość
#36
Wieża gotowa w 99% czekam jeszcze na zdjęcia szafy prądowej oraz wymiary.
Troszkę opiszę o sposobie sklejania, moim zdanie samo sklejanie jest banalnie proste, najwięcej zabawy jest z zamontowaniem drabiny na górnym pokładzie wieży, trzeba troszkę pokombinować by ja tak umieścić.
Wieża składa się z dwóch segmentów tak jak w orginale.
 

Załączniki

  • 65,8 KB Wyświetleń: 88
  • 71,3 KB Wyświetleń: 85
  • 58,7 KB Wyświetleń: 85
  • 51,4 KB Wyświetleń: 85
  • 79,9 KB Wyświetleń: 85
  • 59 KB Wyświetleń: 86
  • 72 KB Wyświetleń: 84
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Podobne wątki