• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Moje plany makiety, proszę o opinie

kemot324

Użytkownik
Reakcje
139 1 0
#1
Witam
Noszę się z zamiarem stworzenia makiety. Mam do dyspozycji miejsce w kształcie L, około 2,5 x 2,5 metra, tylko z takim wycięciem, ponieważ tam są drzwi wejściowe do pomieszczenia. Co myślicie o takim planie?

moja makieta.jpg


U góry i z prawej jest ściana, więc dostęp będzie tylko od wycięcia i z lewej. Ma to sens?
Dzięki za sugestie
 

Slawomir

Użytkownik
Reakcje
37 24 8
#2
Jako Stwórca możesz wszystko. Tylko po co.
Poczytaj dział planuje. Odpowiedz sobie na pytanie to wtedy może ktoś Ci pomoże.
 

Slawomir

Użytkownik
Reakcje
37 24 8
#4
Kolega jeszcze nie wie poco mu makieta więc porady techniczne na tym etapie są wyłącznie dla doradzających. Robią dorobek.
Do makiety nie przybliża to ani na centymetr.
 
OP
OP
K

kemot324

Użytkownik
Reakcje
139 1 0
#5
Zmieniłem koncepcję. Przejrzałem kilka wątków na forum, odgapiłem i troszkę zmodyfikowałem taki plan makiety. Zmieniłem też miejsce, tym razem ściana jest u góry i z lewej.
Poco mi ta makieta... hmm... postawić na niej lokomotywy z wagonami i patrzeć jak jeżdżą

mak.jpg
 

Slawomir

Użytkownik
Reakcje
37 24 8
#6
Już znacznie lepiej. Ale za mało twórczo. Przenieś drugi poziom nad pierwszy na estakadach. Góra powinna zająć więcej miejsca w rzucie nić dół.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 21
Planuję 57
Planuję 5
Planuję 8
Planuję 52

Podobne wątki