• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje pierwsze Permoty/Pierwszy Temat na Forum

Arkadiuss88

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam,
jestem nowy na forum i początkujący w temacie modeli. Chciałem coś wrzucić i postanowiłem że będą to moje pierwsze modele, które kupiłem 2 m-ce temu.

Pozdrawiam,
Arek
IMG_1717.JPG
IMG_1719.JPG
IMG_1721.JPG
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#2
To klasyki "pełną gębą". Ty je kupiłeś dwa miesiące temu a ja ponad 30 lata temu i to był pierwszy model w pełni tego słowa znaczeniu w moim życiu, i zeby było ciekawiej to mam go do dziś dnia razem z pudełkiem.:D
 
OP
OP
Arkadiuss88

Arkadiuss88

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Poprzedni właściciel zapewne też miał je 30 lat... ;) Ja trafiłem przypadkowo na te modele. Kupowałem od niego tabor kolejowy i bardzo mi sie spodobały... A teraz mam już trochę aut od Michała type_r7 i kilka nowych i zaczynam się wkręcać... A kolej cierpi :)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#4
Witaj na forum ,tak jak kolega pamiętam te modele 30 lat temu jak jeszcze tata mi kupował je w składnicach harcerskich .Fajne Skody ,wspomnienia przyniosły ,pokazuj dalej modele i komentuj u innych :) na tej zasadzie działa forum ;)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#5
Witaj na forum.
Modele wiekowe ale z całą pewnością warte posiadania!
Komentuj,dodawaj zdjęcia swojej kolekcji i baw się dobrze:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#6
Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj i baw się dobrze.:)
Te stare permotowskie Skody są naprawdę świetne. Jak na tamte czasy to bryła wykonana naprawdę rewelacyjnie. Mam też sporo tych Skód i jestem bardzo zadowolony.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#11
Zamawiałeś gablotki u stolarza? Czy kupowałeś gotowe?
Gablotkę mam jedną i wykorzystałem ją z jakiejś innej kolekcji. Oczywiście była zamawiana u stolarza. Mam pomysł na duże gabloty, ale jeszcze muszę trochę poczekać. Brak kasy i jak na razie miejsca.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#12
Witam Ciebie Arku na naszym forum.
Mam nadzieję, że wciągniesz się w temat samochodów.
p.s. Kolejna osoba, którą zaraziłem samochodową chorobą 1:87...hahahaha...
Prawda Mafo?
 
OP
OP
Arkadiuss88

Arkadiuss88

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Ja jestem podwójnie chory... Może i to nawet dobrze bo to zawsze jakaś równowaga... ;)
Prawa strona na kolej a lewa na samochody... Cześć wspólna to skala 1/87 :)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#14
Ja jestem podwójnie chory... Może i to nawet dobrze bo to zawsze jakaś równowaga... ;)
Prawa strona na kolej a lewa na samochody... Cześć wspólna to skala 1/87 :)
Tu wszyscy są uzależnieni...i na to nie ma lekarstwa, ale spokojnie z nami się będziesz dobrze czuł i pomożemy....:devil::devil::devil::devil:
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#15
Stare Skody to już klasyka , moje z czasów dzieciństwa nie dotrwały , zresztą na dzień dzisiejszy znacznie odbiegają standardami.;):)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#16
Koledzy forumowicze,
mam pytanie. W jaki sposób przechowujecie swoje zbiory? Gablotka?
Ja jestem podwójnie chory... Może i to nawet dobrze bo to zawsze jakaś równowaga... ;)
Prawa strona na kolej a lewa na samochody... Cześć wspólna to skala 1/87 :)
Co do twojej wypowiedzi o "podwójnej chorobie" to zobacz ile "chorób" i w ilu skalach mam ja :D:ROFL:
A tu możesz zobaczyć moje gabloty: http://forum.modelarstwo.info/threads/nasze-półki-z-modelami.4366/page-22#post-300077
 

Podobne wątki