• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 Moje pierwsze lutowanie

exqtor

Nowy użytkownik
Reakcje
9 0 0
#1
Witam,
podjąłem się zbudowania mojego pierwszego wagonu jakim jest Uacs z zestawu Ostbahn'a. Od najmłodszych lat podobał mi się ten typ wagonu. Jest to moje pierwsze spotkanie z lutowaniem blaszek oraz składaniem tego typu konstrukcji. Pomimo braku doświadczenia jestem zadowolony z efektu, który uzyskałem.
Na chwilę obecną model jest skończony w 90%, zatrzymał mnie brak śrub mocujących wózki do ramy oraz skończyły mi się pomysły na złożenie kinematyki. Może któryś z forumowiczów rozpracował kinematykę i podzieli się zdjęciem?
Chcę kupić jeszcze jeden zestaw blaszek i dwa gotowe modele pomalować aerografem. Docelowo mam w planie złożyć 8-10 szt, ale życie pokaże.
Jestem otwarty na rady oraz wskazówki.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 17
Buduję makietę 37
Buduję makietę 8
Buduję makietę 33
Buduję makietę 17

Podobne wątki