• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobowe -> Krystian0505

Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich!​

Ze to jest moj pierwszy post na tym forum to chcialbym sie najpierw przedstawic.
Jak juz w nicku widoczne ;) mam na imie Krystian, mam 21 lat i mieszkam w Wiedniu.
Zbieram modele od mniej wiecej 11-12 lat, pierwszy moj model to byla Skoda Octavia z firmy Kaden/Rietze (mam ja jeszcze to pokaze :) )
Moje modele to glownie z firmy Herpa, Rietze, Wiking albo Busch.
To chyba na tyle z mojej strony jak by jakies pytania byly to chetnie odpowiem.

PS: To forum mi polecil Michal czyli TypeR - znamy sie z gry ETS2 ;)
[DOUBLEPOST=1470230028,1470229343][/DOUBLEPOST]No to zaczynamy od mojej kolekcji ;)

Audi 100 Model C4



VW Passat Model B6

 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
#2
Witaj na forum, fajnie że zdecydowałes sie pokazac swoja kolekcje (y)(y) 2 ciekawe modele ,pierwszy to pozycja obowiazkowa ,drugi z nich passat B6 zdecydowanie wart posiadania ze wzgledu na poziom wykonania go przez wikinga (y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#3
Bardzo ładne modele pokazałeś, klasyczne samochody koncernu VAG. Szczególnie VW Passat bardzo mi się podoba, jest świetnie wykonany w ładnym kolorze nadwozia.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
#5
Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj w tematach innych kolegów, a tak w ogóle to baw się dobrze. (y) :)
Bardzo fajne te miniaturki niemieckich pojazdów.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
#12
Ciekawe te herpowskie miniaturki. Nie często się widuje je w kolekcjach i za to duży plus ode mnie. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
#16
Bardzo fajny ten piąty em od Herpy. Rzeczywiście ubogi w oznaczenia, ale dealerskich wersji tej miniaturki Herpa nie zrobiła. Przynajmniej ja jeszcze takiej nie znalazłem.
 

Podobne wątki