• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobowe -> Krystian0505

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#28
Mercedes C-Klasse T-Model oraz Audi A8 jak na razie wiodą prym w twojej kolekcji, mam nadzieję, że szybko zostaną przebite czymś jeszcze ciekawszym ;) BMW M3 w białym kolorze extra. Seat od herpy to dinozaur 1/87 ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#29
Bardzo fajne kolejne pokazane miniaturki. BMW zacne i bardzo mi się podoba. Seat też ciekawy, bo w sumie unikatowy i bardzo fajne ma felgi, natomiast przednie światła to już inna bajka. Duży plus za podmalowane lusterka. (y)
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#30
Oba ładne, ale stawiam na BMW za pomalowanie detali. Cordoba ciekawa, bo teraz trudno o coupe segmentu B - jeśli komuś przyszłaby ochota takowe kupić. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#36
Piątka z Monachium w czarnym kolorze wygląda rewelacyjnie. Znaczki dodają jej realizmu. Audi też niczego sobie, jednak BMW górą. (y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#38
Audi A4 i BMW 5er w tych barwach to strzał w dziesiątkę. Pamiętam jak wyszło to pierwsze Audi A4 zarówno jako oryginał i późnij miniaturka herpy.
Linia tego audi i wykonanie od herpy robiła w połowie lat 90-tych niesamowite wrażenie. BMW 5er w czerni też wypada wyśmienicie, piękne modele.
 

Podobne wątki