• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobowe i inne

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.889 386 20
#21
Piękny ten staruszek-model od Wikinga. Dobry zakup. (y) Szkoda, że nie robią reedycji w nowej jakości.
 
OP
OP
Flotoma

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.931 5 0
#22
Od jakiegoś czasu firma MINICHAMPS zaczęła oferować modele samochodów w skali 1:87. Ponieważ lubię G Klasę Mercedesa, modelu nie mogło zabraknąć w kolekcji. Model odpowiada aktualnie produkowanemu wariantowi karoserii, po ostatnim faceliftingu. Posiada dużo nadruków i malowanych detali, które uatrakcyjniają wizerunek. Został wyposażony w fototrawione imitacje tarcz hamulcowych.

Jak ktoś pyta się mnie czasami, jakie auto chciałbym mieć do jazdy na co dzień, to mówię, że byłaby to właśnie taka G Klasa :cool:

20220501_130946.jpg
20220501_131427.jpg
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
#23
super wykonana miniatura mercedesa g ,jak na ta skale sporo detali jednak wole ta starsza wersje gklassy
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.889 386 20
#25
Świetny model kupiłeś, a i pomysł na prezentację na kamieniach kapitalny. Idealnie pasuje taka sceneria do tego samochodu. (y) Bardzo dobry zakup. (y)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.964 2 0
#26
Świetny model(y)mi również bardzo podoba się G-klasa więc zostaje tylko pogratulować udanego zakupu:)
 
OP
OP
Flotoma

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.931 5 0
#27
Do kolekcji trafił model Mercedesa W123 w wersji AMG. W123, ale z zupełnie przeciwnej strony tabeli mocy silników z niezniszczalnym 200D był moim pierwszym autem :) Zaprezentowany model wyprodukowała firma PCX. Został w miarę ładnie opracowany. Jedyną rzeczą nie do końca mi pasującą są reflektory, którym przydałoby się trochę głębi.
20220806_195717.jpg
20220806_195848.jpg
20220806_200103.jpg
20220806_200158.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#29
Zastanawiam się nad jego zakupem od jakiegoś czasu i chyba w końcu się skuszę. Ma swoje drobne wady, ale ogólnie wygląda bardzo ciekawie. No ale najważniejsze że to W123.:cool:
 
OP
OP
Flotoma

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.931 5 0
#30
Zastanawiam się nad jego zakupem od jakiegoś czasu i chyba w końcu się skuszę. Ma swoje drobne wady, ale ogólnie wygląda bardzo ciekawie. No ale najważniejsze że to W123.:cool:
Też czaiłem się z zakupem :) Osobista wizyta w sklepie przeważyła i kupiłem. Moim zdaniem pokazany model najładniej odwzorowuje W123 spośród oferowanych przez innych producentów modeli. Miałem okazję obejrzeć na żywo nowość, W123 od Schuco. Szału nie ma.
Ogólnie to niektóre detale wyposażenia AMG z tamtego okresu można nazwać trochę tandetą. Taki "wiejski tuning". Przez wiele lat kłóciły się we mnie ze zmysłami estetyki. Muszę przyznać, że po czasie zacząłem przymykać oko na niektóre i nawet zaczynają się podobać :p Co to się robi w człowieku.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#32
Bardzo fajny model z firmy PCX. Gdyby nie ich dość wysoka cena, pewnie kilka stałoby już w gablocie. Pierwsze dwa zdjęcia kapitalne.
Zapisuję na listę zakupową.
 

Podobne wątki