• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobowe i dostawcze

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#43
Fajnie, że ingerujesz w modele. (y) Przydałaby się jeszcze ingerencja w koła i ich zmiana na bardziej przypominające oryginały. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#45
Jak wpadną w ręce jakieś lepsze koła to zamontuje je do kaczki,ale na razie nie posiadam takich i muszą zostać takie jakie są.:(
To jest właśnie bolączka tych starych wikingowych miniaturek. Po zmianie kół model nabiera zupełnie innego wyglądu.

Podnośnik na Volkswagenie wygląda bardzo ciekawie. Może się podobać.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#54
No i proszę, przeoczyłem prezentację takiego fajnego Jeepa. :oops: Malowanie policyjne z Holandii jest bardzo ciekawe. Podoba mi się. Golf także ciekawy, choć powiem, że jakoś ten niebieski kolor lakieru nijak mi nie pasuje do tej miniaturki.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#57
Fajna ta miniaturka. Z tego co pamiętam to ona ma jeszcze otwierany tył. Szkoda, że modeli japońskich samochodów praktycznie nikt nie chce produkować na Europę.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#59
Stare dobre Audi. Podoba mi się taki model. Jedyne co mi nie pasuje to te zdjęcia pod różnym kątem, jakoś nie do końca dobrze mi się ogląda modele w takich pozycjach. No... ale to tylko moje zdanie. ;)
 

Podobne wątki