• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobowe i dostawcze

OP
OP
rafek3131

rafek3131

Znany użytkownik
Reakcje
1.335 2 0
#62
Cześć,
Coś tam pokombinowałem w wolnym czasie i myślę,że teraz te modele będą lepiej się prezentować na zdjęciach.Zaznacze od razu,że "dioramka" to tylko poukładane elementy.

17.Audi 100 Avant(Rietze).
Snapchat-1944977249.jpg
Snapchat-369507539.jpg


Pozdrawiam
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#65
Model ciekawy. Może się podobać. A zdjęcia, dzięki tym kilu elementom w tle bardzo klimatyczne. (y)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.443 158 2
#78
Wykonanie nie powala i sama forma średnia, ale jeśli nie ma innego wyboru to trzeba brać to co dostępne na rynku.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#79
Ciekawa przeróbka Żuczka. Felgi mi się tu nie za bardzo podobają, ale może to tylko taka moja fanaberia???
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
#80
Fajna gklasa z przyczepą ,pasuje mi taki zestaw ,205tka tez ciekawa ,dobry kolor ci się trafił ,w żuku niepodoba mi się ta dzielona płyta na tyle ale najważniejsze że próbujesz zrobić coś z niczego i to trzeba docenić ,do zrobienia zabudowy lawety polecam to video, sam się przymierzam do zrobienia zabudowy w moim atego ale ciągle brak czasu :confused: ..

 

Podobne wątki