• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobowe i dostawcze

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#22
Ciekawy ten staruszek. Przydałoby się tylko jakoś zamaskować metalowe końce osi w felgach. ;)
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#24
Metalowe osie mają swój klimat w starych modelach, mi to akurat nie przeszkadza i pasuje do ogólnej 'siermiężności' modelu. Natomiast z tego co widzę, to to jest jakiś ex-strażak, pozbawiony dość nieumiejętnie kogutów i być może tampodruków/naklejek, jeśli jakiekolwiek były. ;)
 
OP
OP
rafek3131

rafek3131

Znany użytkownik
Reakcje
1.335 2 0
#25
Witajcie,
Natomiast z tego co widzę, to to jest jakiś ex-strażak, pozbawiony dość nieumiejętnie kogutów i być może tampodruków/naklejek, jeśli jakiekolwiek były. ;)
No niestety do mnie dotarł bez kogutów:(,natomiast oznaczenia ja usunąłem.

Dzisiaj model,który mi się strasznie podoba;terenówka od zachodnich sąsiadów.
6.Volkswagen Iltis-Roco.
20180613_181821.jpg
20180613_181833.jpg


Pozdrawiam
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#26
Ciekawy ten terenowy VW. Chyba lepiej wyglądałby w ciemnej zieleni. Czerwony to kojarzy mi się z barwami strażackimi.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#40
Model, pomimo swojego wieku, wykonany jest bardzo dobrze. Natomiast grubość drzwi do tego garażu/szopy jest ogromna, jakby to miały być drzwi pancerne. Trochę mi się to nie podoba.
 

Podobne wątki