• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Już w Nowym Roku, dziękuję za życzenia i również Tobie Maćku i Twojej rodzinie wszystkiego dobrego i dużo zdrowia życzę na ten Nowy 2020 Rok.

P.S.
Lata dwudzieste jak to fajnie brzmi.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
Zainspirował mnie Michał swoją ostatnią prezentacją. U mnie taka okolicznościowa gablotka wydana z okazji pierwszych 75 lat BMW. Połączono tu modele Brekiny, Wikinga i Herpy pomimo, że wydawcą gablotki jest Herpa.

BMW 75 years Herpa.jpg
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Świetne modele, z wiadomych względów wygrywa VW T6 i "Landek" z Camela;)
Gablotka z BMW ma już charakter stricto zabytkowy, fantastyczne połączenie modelarstwa i historii, chociaż BMW to nie moja bajka, to w takim wydaniu przyjąłbym ją z chęcią i umieścił na honorowym miejscu, gratuluję posiadania takiego rarytasu(y)

Kapitalny model w legendarnym malowaniu, ciekawe czy będzie edycja z biało czerwoną flagą na błotniku.
Busch robi te "landki" pod konkretny rajd: Amazonia 1989 (ukazały się już pojazdy załóg brytyjskiej, włoskiej i niemieckiej). W tym konkretnym rajdzie jeszcze nie było polskich załóg (Polacy startowali w latach 1991-1996). Bardziej interesuje mnie, czy Busch pójdzie tym tropem i zrobi model Discovery w malowaniu z Camel Trophy:niepewny:
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Świetne modele, z wiadomych względów wygrywa VW T6 i "Landek" z Camela;)
Gablotka z BMW ma już charakter stricto zabytkowy, fantastyczne połączenie modelarstwa i historii, chociaż BMW to nie moja bajka, to w takim wydaniu przyjąłbym ją z chęcią i umieścił na honorowym miejscu, gratuluję posiadania takiego rarytasu(y)


Busch robi te "landki" pod konkretny rajd: Amazonia 1989 (ukazały się już pojazdy załóg brytyjskiej, włoskiej i niemieckiej). W tym konkretnym rajdzie jeszcze nie było polskich załóg (Polacy startowali w latach 1991-1996). Bardziej interesuje mnie, czy Busch pójdzie tym tropem i zrobi model Discovery w malowaniu z Camel Trophy:niepewny:
Jeśli chodzi o Discovery II to co wypuścił Busch to już niestety nie Camel Trophy bo ta przygoda skończyła się w 1998 rajdem Argentyna Chile w Camel Trophy jeździły Disco I 200Tdi i pożniejsze 300Tdi a Discovery II pierwsze wyszły w 1999 roku i startowały już na czerwono w G4 Challenge.
 

Podobne wątki