• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
Pomysł bardzo ciekawy. Muszę poszukać salonu w naszej skali, bo kiedyś był dostępny. Teraz to pewnie tylko na wtórnym rynku. Jeszcze jakby się na module udało go zrobić, to powiększyłaby się nasza makieta modułowa.
Maćku
Szukałem takiego salonu Porsche w naszej skali, u nas nikt nie miał w sklepie. Mało tego dostałem odpowiedź że nie jest już dostępny.
Na ebay znalazłem za 130 euro + przesyłka. Były przez chwilę nawet za 150 euro.

Porschaki świetne, następna fajna kolekcja tobie rośnie.

Pozdrawiam
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Jakby się tobie Maćku nudziło to dla uzupełnienia kolekcji Porszaków możesz sobie taki pomniczek postawić na wzór tego, który stoi w Stuttgarcie obok fabryki Porsche ;-) . Zaznaczam że w nocy światła tych aut na "pomniku" się świecą ;-).
DSC_0018 (3).JPG
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
Jakby się tobie Maćku nudziło to dla uzupełnienia kolekcji Porszaków możesz sobie taki pomniczek postawić na wzór tego, który stoi w Stuttgarcie obok fabryki Porsche ;-) . Zaznaczam że w nocy światła tych aut na "pomniku" się świecą ;-).
Pomysł ciekawy, ale trzebaby zrobić jeszcze choć salon sprzedaży Porsche, żeby uzupełnić taki pomnik.
 

Podobne wątki