• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Samochód i model podoba mi się bardzo ale z opini kolegów i znajomych ten Mercedes jest dość awaryjny i koszty naprawy spore..
Ale oceniam model i za to ma super..
Nawet nie dość, w promieniu 2km od miejsca w którym mieszkam na parkingach stoją w sumie 4 sztuki... wszystkie na glebie.
Kiedyś również pokazałem w 1:1 eSe po ataku korozji... gnił i znikał w oczach.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Maćku, piękny model. Gwazda dla gwiazdy. Z tego co koledzy piszą, musisz trzymać go pod kloszem żeby ruda go nie zjadła :D a jak bedziesz potrzebował wersję "zżartą" to służę pomocą. W zardzewianiu modeli rozkręcam się :)
 

Drzewiarz

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.066 14 0
A Pacifica za dużo nie ma wspólnego z tym MB. Brzydkie są oba, jeden koncern i to chyba wszystko.
Wbrew pozorom mają wiele wspólnego ze sobą, chociażby płytę podłogową i zawieszenie, dlatego kilka modeli koncernu Chrysler z czasów kooperacji z MB ma bardzo dobre właściwości jezdne (powyżej typowo amerykańskich ;)), np. Crossfire czyli bliźniak CLK :) Co do samych odczuć estetycznych, moim zdaniem Pacyfica jest dużo ładniejsza :p oczywiście kwestia gustu :podstepny:
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Wbrew pozorom mają wiele wspólnego ze sobą, chociażby płytę podłogową i zawieszenie, dlatego kilka modeli koncernu Chrysler z czasów kooperacji z MB ma bardzo dobre właściwości jezdne (powyżej typowo amerykańskich ;)), np. Crossfire czyli bliźniak CLK :) Co do samych odczuć estetycznych, moim zdaniem Pacyfica jest dużo ładniejsza :p oczywiście kwestia gustu :podstepny:
Raczej R170 czyli SLK a nie CLK.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Ostatnio byłem w sklepie modelarskim w Łodzi i stał sobie samotnie na półce taki oto herpowski model Opla. Od razu przypomniały mi się lata liceum i młodzieńcze marzenia o takim samochodzie. Nie oparłem się więc pokusie i nabyłem tą miniaturkę drogą kupna.
Opel Manta GT/E.

Opel Manta GTE 01.jpg
Opel Manta GTE 02.jpg
Opel Manta GTE 03.jpg
Opel Manta GTE 04.jpg
Opel Manta GTE 05.jpg
Opel Manta GTE 06.jpg
 

Podobne wątki