• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
Widzę Macku że z braku BMW idziesz w inną stronę :)
Coś trzeba kolekcjonować. Teraz wyszukuję takie co mi się kiedyś podobały, a obecnie można je kupić z drugiej ręki za przystępną cenę. :)

Dziś drugi mój Smart. Od niego zaczęły się moje spotkania ze Smartami. Bardzo spodobał mi się jeden taki w oryginale, a spotkałem go będąc na wakacjach w Portugalii. Teraz wreszcie mam takiego w miniaturze. Smart w wersji Crosblade, producentem jest Busch. Pierwsze dwa zdjęcia to oryginał spotkany na wakacjach.

smart-portugalia-07-2007-001.jpg
smart-portugalia-07-2007-002.jpg
Smart Crosblade 001.jpg
Smart Crosblade 002.jpg
Smart Crosblade 003.jpg
Smart Crosblade 004.jpg
Smart Crosblade 005.jpg
Smart Crosblade 006.jpg
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Cóż za sympatyczne smarki;), i choć również nie uważam ich za pełnoprawne auta w świecie rzeczywistym,
to jako letnie :cool: wozidełka spełniają swoją rolę doskonale.
W tym odkrytym cabrio spodobała mi się kolorowa tapicerka. Dodaje to tej mikroskopijnej miniaturze fajnego wigoru.
I zwróciłem też uwagę na niesymetryczne ułożenie foteli. Ta miniatura tak ma, czy może samoistne przesunięcie?
W każdym razie mały model na duży plus (y).
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
I zwróciłem też uwagę na niesymetryczne ułożenie foteli. Ta miniatura tak ma, czy może samoistne przesunięcie?
Busch wszystkie te Smarty tak zrobił, że fotel pasażera jest bardziej odsunięty. Taką widać twórca tej miniatury miał wizję. ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
Fajny Smart , jak Cię Maćku wciągnie to dopiero zobaczysz ile jest wersji i malowań, pokaźną kolekcję można uzbierać :)
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Świetne te Smarty, ten pierwszy ciekawszy. Widzę, że kolejny model który sprzątnąłeś mi sprzed nosa. ;) Bardzo ładnie prezentuje się z dwukolorowym wnętrzem i ażurowymi drzwiami, jeśli jeszcze ta pojedyncza belka jest godna nosić ich miano. ;)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
Dobrze znany Mieczysław, którego jak Broda..... nie lubię w 1:1. A wersja polift jest jeszcze brzydsza z tymi wielkimi tylnymi lampami.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20

Podobne wątki