• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Trabanty z herpy są bardzo fajne, te dwa obowiazkowa pozycja w kolekcji, jeszcze tego cabrio czy jak on sie nazywa musisz zdobyc ;) Mogles w tylnych światłach migacze pomalować, dodały by uroku :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Mogles w tylnych światłach migacze pomalować, dodały by uroku :)
Nie pomyślałem... :( Jakoś mi to umknęło. Jak siądę do kolejnego "malarstwa" to postaram się coś wymyślić. Nie wiem tylko czy na tych przezroczystych czerwonych światłach pomarańczowy nieprzezroczysty nie będzie się zbyt rzucał w oczy... Spróbuję. :)
 
Reakcje
554 7 0
Jest pomarańczowy przeźroczysty Tamyia, ale nie wiem, czy coś będzie widać. Może spróbować oderwać światło (jeśli nie jest to zbyt inwazyjne) i pomalować zwykłym pomarańczowym od wewnątrz?
 
S

slawek77

Gość
Masz bardzo fajna kolekcję samochodów, lecz przydałby by się Tobie fajny garaż piętrowy ;)
Rozglądam się od jakiegoś czasu by zrobić taki garaże piętrowe, jak znajdę odpowiedni to zrobię i sprezentuje Tobie ;)
Jak miałbyś jakiś garaż piętrowy na oku to daj cynk postaram się go zrobić
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
No,no.Fajna propozycja (y)tylko raczej na nowsze modele, bo te z czasów PRL-u raczej nie garażowały na piętrowych parkingach. No chyba, że obecnie jako Oldtimery.;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Masz bardzo fajna kolekcję samochodów, lecz przydałby by się Tobie fajny garaż piętrowy ;)
Rozglądam się od jakiegoś czasu by zrobić taki garaże piętrowe, jak znajdę odpowiedni to zrobię i sprezentuje Tobie ;)
Jak miałbyś jakiś garaż piętrowy na oku to daj cynk postaram się go zrobić
Garażu piętrowego nie mam, ale z chęcią przyjmę prezent od Ciebie.
Natomiast na razie to mam tego typu gabloty:

IMG_3358-1.jpg IMG_3357-1.jpg
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Super.(y)
Nie wiem jak to się dzieje, ale chyba coś jest na rzeczy bo ja wczoraj też obfociłem moje cytrynki.;) I wyjdzie na to, że Cię Maćku małpuję:)
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki