• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Za modelami Volkswagena nie przepadam, ale Beetle jakoś przypadł mi do gustu. Co prawda wykonanie nie do końca jest takie jakbym chciał, ale jak na razie lepszego nie spotkałem. No i kolorek mnie urzekł. Także taka wikingowa miniaturka zagościła i u mnie.

VW Beetle 001.jpg
VW Beetle 002.jpg
VW Beetle 003.jpg
VW Beetle 004.jpg
VW Beetle 005.jpg
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Ty nie przepadasz jak mówisz, a u mnie Maćku to VW jest marką wiodącą.:)Co prawda nie na taką skalę jak BMW u Ciebie;) to mam ich jednak dość sporo. Wracając do tematu i współczesnego garbuska to ten model jak na Wikinga to bardzo dobrze jest zrobiony i może być ozdobą każdej kolekcji.
A, być może i u Ciebie to początek kolejnej podkolekcji?Bo przyznam, że się trochę zdziwiłem, że Ty jako taki kolekcjoner i samochodziarz odpuściłeś sobie tak licznie reprezentowany segment rynku samochodowego.:)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Bo przyznam, że się trochę zdziwiłem, że Ty jako taki kolekcjoner i samochodziarz odpuściłeś sobie tak licznie reprezentowany segment rynku samochodowego.:)
Coś musiałem Heniu wybrać. BMW było tak dużo, że myślałem, że mi to wystarczy na długie lata kolekcjonowania. A tu proszę... Zonk... Nikt nie produkuje przez ostatnie dwa lata nowych modeli BMW w 1:87 (nie liczę pojedynczych przemalowanek od Herpy). Trochę mnie wciągnął RedLine, Spark, Neo, ale to też się powoli kończy, bo i dostępność trudna, a i ceny wysokie... Pozostaje mi wybrać sobie z pozostałych marek licznie reprezentowanych przez modele. Ale z nich wybieram tylko to, co mi się naprawdę podoba. :)
Poza tym to zarówno Volkswagenów, Audi jak i Mercedesów jest tak dużo, że ciężko jest je wszystkie uzbierać. Ale próbować trzeba, także życzę Ci Heniu, żebyś uzbierał wszystkie wydane VW w naszej skali. (y) :)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Przyzwoicie wykonany model .choć jako następca garbusa totalnie mi się nie podoba ..z tego co widzę to przeważnie posiadają go kobiety..dla mojej przyjacółki która go sobie zakupiła twierdzi że jest piękny..
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Fajnie mieć tak obszerną podkolekcje Wartburgów, ten z blendą jest najbardziej godny uwagi. A New Beetle jest jako model ok, natomiast uważam że The Beetle - następca - wyszedł VW zdecydowanie lepiej.
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
Jeżeli chodzi o beetla z wikinga to trochę odstaje jeżeli chodzi o jakość wykonania w porównaniu z innymi modelami grupy VW tego producenta ,ale lepszy taki niż nic
 

Podobne wątki