• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Ferrari F430 w tym niebieskim lakierze wygląda świetnie. Niby Ferrari a jednak kolor
dodał mu agresywności. Wspaniałe te koła z grafitowymi felgami. Po białym wcześniej
prezentowanym Ferrari to wygląda niesamowicie. Detale porażają wiernym odwzorowaniem
jak żółte zaciski i wszelkiego rodzaju loga legendarnej marki z Maranello. Piękny model :)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Bliźniaczy F430 tak samo uroczy jak jego brat, ale wolę tamten niebieski. Nie przemawia do mnie ta niefabryczna czerwień.
Model jednak bardzo ciekawie się prezentuje w perłowej czerwieni.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Bardzo ładny ,to ten w czerwonym metaliku ? w takim razie nie umiał bym wybrać jednego jakbym musiał ..nastąpił by ból głowy:eek:
Też nie umiałem wybrać, więc zmuszony zostałem (przez swoje niezdecydowanie :podstepny:) do zakupu dwóch modeli.:) I dopiero po porównaniu doszedłem do wniosku, że jednak czerwony ciekawszy.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Dziś kolejny model ze stajni Brekina-Drumer. Maluszek w tym dziwnym malowaniu.
Na początek fotka oryginału (znaleziona w internecie):

Fiat 126p Grupa Rajdowa PRL.jpg




A teraz fotki modelu:

IMG_8345.jpg
IMG_8346.jpg
IMG_8347.jpg
IMG_8348.jpg
IMG_8349.jpg
IMG_8350.jpg
IMG_8351.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
A mój jak widzę ma lekko przekręcony przedni reflektor, ale zauważyłem to dopiero na fotkach. Drumer to jednak nie jest jakość Brekiny.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Dziś troszkę staroci. Producentem jest Brekina. Model pierwszego samochodu ze śmigiełkiem na masce - BMW Dixi w trzech nadwoziach:

IMG_5685.jpg
IMG_5686.jpg
IMG_5687.jpg
IMG_5688.jpg
IMG_5689.jpg
IMG_5690.jpg
IMG_5692.jpg
IMG_5693.jpg
IMG_5694.jpg
IMG_5697.jpg
 

Podobne wątki