• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.933 386 20
Ile to lat minęło od pierwszych rozmów z Adamem @Adam66 o polskim Fiacie... :niepewny:
Zaczęło się, jak dobrze pamiętam, około połowy 2017 r. Potem pierwsze wstępne, bardziej konkretne rozmowy na spotkaniu modelarskim we Włocławku we wrześniu 2017 r. No a dziś mamy finalizację projektu. Wielkie dzięki Adamie (y), spełniłeś kolejne moje marzenie modelarskie. (y) (y) (y)
Fiaty były w mojej rodzinie, białego z czerwoną tapicerką miał stryj, a bahama-yellow z brązową mój ojciec. Obydwa z 1973 r. i właśnie takie dwa modele dojechały do mnie. Co prawda stryj miał wcześniej jednego z pierwszych Fiatów, jeszcze z kierownicą ze srebrnym pierścieniem, ale może i takiego kiedyś Adam zrobi, to i u mnie w kolekcji zagości. :) :)

Fiat 125p 001.jpg
Fiat 125p 002.jpg
Fiat 125p 003.jpg
Fiat 125p 004.jpg
Fiat 125p 005.jpg
Fiat 125p 006.jpg
Fiat 125p 007.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.933 386 20
Ten dziwny i trudny rok dobiega końca, wielkimi krokami nadchodzi swiąteczny czas, także Wszystkich Wam życzę szczęścia, zdrowia, pogody ducha, przyjemności i bogatego Mikołaja/Gwiazdora... Wesołych Świąt!!!

Wesołych świąt 2020.jpg
 

Podobne wątki