• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Jako model nie jest zły, chociaż niebieski bardziej mi się podoba. Na 1:1 niestety się zawiodłem, ani moc ani prędkość, jedynie futurystyczna bryła i nie bardzo się "przyjął" wśród pasjonatów. Wrażenia z jazdy nijakie ale konstrukcja też nie jest młoda.
Fajnie, że posiadasz kolejne skrzydełka w kolekcji.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Z początku pojawiania się modeli Minichamps w skali 1/87 zastanawiałem się po co. Przecież robią fajne modele w 43-ce i całkiem fajne w 18-ce, więc po co sięgać po te maleństwa. Im więcej jednak teraz patrzę na Minichampsa w 87-ce to stwierdzam że warto było żeby się za nie wzięli. Może dwie ostatnie BMW nie podobają mi się kompletnie jako samochody to już modele bardzo fajnie wykonane.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Kolejne ekologiczne auto.... ja wolę prawdziwe V8 na benzynę 98.
Też wolę takie niż te ;) ekologiczne (które dla mnie są pseudo ekologiczne).
Dlatego zmieniając zupełnie lata i markę dziś model samochodu, który praktycznie był prekursorem swego rodzaju rewolucji w samochodach rajdowych, a potem w cywilnych osobówkach...
Producentem jest Herpa, a miniatura to wznowione właśnie stare Audi Quattro.

Audi Quattro 001.jpg
Audi Quattro 002.jpg
Audi Quattro 003.jpg
Audi Quattro 004.jpg
Audi Quattro 005.jpg
Audi Quattro 006.jpg


Co prawda dopiero teraz na zdjęciach widzę, że jedno lusterko mu opadło, ale już poprawione... ;)
 

Podobne wątki