• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Taka mała informacja. To jest jeszcze ciągle prototyp. Robiony na szybko w 2 dni, tak żeby poleciał do Polski razem z innymi modelami. W docelowym modelu będzie cieńsza warstwa farby, staranniej wklejone szyby, no i tablica rejestracyjna w prawidłowym miejscu. Nie wiem dlaczego dla Maćka tylną tablicę wydrukowałem podłużną zamiast kwadratowej. Obawiałem się, że będzie za bardzo wystawać i będzie ją łątwo odszczypać.
W dwóch wcześniejszych prototypach było OK.

DSC_0930.JPG


Sorki Maćku za delikatne zaśmiecenie Twojego wątku.
 

Załączniki

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.946 386 20
Wreszcie pojawił się jakiś nowy model BMW w wykonaniu Herpy. Tym razem trójka G20.
Żeby nie było, że przestałem narzekać na Herpa, to niestety, lusterek już nie pomalowali... ;)

BMW 3 (G20) 001.jpg
BMW 3 (G20) 002.jpg
BMW 3 (G20) 003.jpg
BMW 3 (G20) 004.jpg
BMW 3 (G20) 005.jpg
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Poszło serducho z racji, że to BMW.Model dość dobrze się prezentuje, a lusterka wyszły Ci super (srebro też będziesz dawał?). W 1:1 to już nie ta trójka co kiedyś, niestety.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.946 386 20
Dzięki Piotrze za jedyny komentarz. (y)
Dziś miniatura z Minichamps, który wydał ostatnio kolejne modele w skali 1:87. Ku mojej uciesze pojawił się model BMW. Tym razem producent pokusił się o wersję elektrycznej wersji - BMW i3.

BMW i3 001.jpg
BMW i3 002.jpg
BMW i3 003.jpg
BMW i3 004.jpg
BMW i3 005.jpg
 

Podobne wątki