• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Dziś druga wersja modelu Alfa Romeo Spider 2000 brekinowej produkcji. Poprzednia wersja roadstera była bez dachu, a teraz udało mi się dokupić z zamkniętym dachem.

Alfa Romeo Spider 2000 001.jpg
Alfa Romeo Spider 2000 002.jpg
Alfa Romeo Spider 2000 003.jpg
Alfa Romeo Spider 2000 004.jpg
Alfa Romeo Spider 2000 005.jpg
Alfa Romeo Spider 2000 006.jpg
Alfa Romeo Spider 2000 007.jpg
Alfa Romeo Spider 2000 008.jpg
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
Jeszcze na gwarancji, to laweta po stronie ubezpieczyciela. :p:D
Złośliwości nie na miejscu, moja koleżanka jeździ już piątą Alfą i nic się nie dzieje - co dwa lata wymienia :D
Raz kupiła Merca GL i 30 tyś nie przejechała, bo cały czas w warsztacie...
A modele śliczne. Brakuje mi tylko Brigitte Bardot z rozwianym włosem... choć to chyba inne lata...
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.486 158 2
Złośliwości nie na miejscu, moja koleżanka jeździ już piątą Alfą i nic się nie dzieje - co dwa lata wymienia :D
Raz kupiła Merca GL i 30 tyś nie przejechała, bo cały czas w warsztacie...
A modele śliczne. Brakuje mi tylko Brigitte Bardot z rozwianym włosem... choć to chyba inne lata...
I co dwa lata wymienia na nową?
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Z nowymi autami tak już jest niestety, ja w ostatnim czasie miałem trzy samochody z segmentu premium. W każdym jednym w okresie gwarancji poważne awarie. Wymiana skrzyni biegów, wymiana turbiny, wymiana głowicy.
Tak się kończyn biznes w pogoni za cięciem kosztów i księgowymi zamiast prezesów.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Z Włoch przeskakujemy do Związku Radzieckiego, który wyprodukował terenową wersję Łady i część produkcji poszła na eksport. I właśnie dziś miniaturka takiej eksportowej wersji Łady Nivy - California. Producentem jest Brekina.

Łada Niva California 001.jpg
Łada Niva California 002.jpg
Łada Niva California 003.jpg
Łada Niva California 004.jpg
 

Podobne wątki