• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
Jeszcze jedna wersja Mitsubishi Pajero, tym razem odkryta. Ciekawostką jest dodanie przez firmę Rietze kalek papierosów HB, żeby uzupełnić malowanie modelu. Miły akcent. :)

Mitsubishi Pajero krótki odkryty 001.jpg
Mitsubishi Pajero krótki odkryty 002.jpg
Mitsubishi Pajero krótki odkryty 003.jpg
Mitsubishi Pajero krótki odkryty kalki 004.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
Dzięki koledzy za komentarze.
Skoro jesteśmy wśród miniatur japońskich modeli samochodów to wypada pokazać jeszcze jedno auto, tym razem z kolekcji mojego wnuka. Sam wybrał sobie ten model, a mnie pozostało spełnić jego marzenie... ;)
Suzuki SX4 także wykonany przez Rietze.

Dodam, że jak u siebie także mam takie modele, tylko w innym kolorku, można je zobaczyć tu-klik, a także tu-klik.

Suzuki SX4 001.jpg
Suzuki SX4 002.jpg
Suzuki SX4 003.jpg
 

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Fajny japoniec, taki wprost z polskich dróg(y)
U nas najbardziej popularny był kolor czerwony, ale trzeba przyznać, że jasny niebieski mu również fajnie pasuje:cool:
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Uwielbiałem ten model za dzieciaka.:D To był jeden z mich ulubionych pojazdów osobowych. Nie pamiętam już w jakim kolorze miałem je w swoich zbiorach, ale zabawa nimi była przednia. Pomimo tylu lat nadal mi się bardzo podoba i dzięki niemu wracam myślami do lat, w których wszystko było łatwiejsze i prostsze.:cool:
 

Podobne wątki