• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Nie wiem czy to jest metal. Mnie to wygląda na żywicę, ale pewności nie mam.
W prospekcie z nowościami Brekiny 2020, jaki dostałem w niemieckim sklepie przy kupnie Skody Felicji (zapraszam do mojego wątku: http://forum.modelarstwo.info/threads/moja-mała-kolekcja-samochodów.13474/page-17#post-849730) jest informacja, że wkrótce dealerzy Brekiny będą w swojej ofercie mieli także modele BoS. Jest też krótka informacja o samych modelach BoS, a w niej stwierdzenie, że modele są wykonywane z żywicy.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
jest informacja, że wkrótce dealerzy Brekiny będą w swojej ofercie mieli także modele BoS. Jest też krótka informacja o samych modelach BoS, a w niej stwierdzenie, że modele są wykonywane z żywicy.
Tak Andrzeju. Brekina zaczyna sprzedawać modele BoS-a. To modele żywiczne i wykonanie jest nierówne. Niektóre egzemplarze są super, a niektóre mają pewne niedoróbki. Tu przy zakupie, przydała by się możliwość obejrzenia kilku egzemplarzy i wybrania tego najlepszego... No ale jak się kupuje przez internet, to takiej możliwości nie ma... ;)
 

Podobne wątki