• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.923 386 20
Dotarł do mnie także zamówiony model z firmy BoS. Powiem, że to kolejny model z tej firmy, który bardzo mi się podoba i zrobiony jest naprawdę dobrze. Fotki zrobione trochę tak na szybko, ale nie mogłem się powstrzymać. ;) :LOL:
Fotki specjalnie są w dużym zbliżeniu, żeby można było samemu ocenić jakość, bo na zdjęciach z katalogów te miniaturki wyglądają czasem nieciekawie.

Austin Taxi 01.jpg
Austin Taxi 02.jpg
Austin Taxi 03.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.923 386 20
Jak z jego jakością "za żywo"?
Gołym okiem wygląda nieźle i nie ustępuje pozostałym modelom tego producenta. Jak się przyjrzeć to wygląda może nieco gorzej od Austina (taksówki londyńskiej). Na zdjęciach w powiększeniu widać pewne niedoskonałości szczególnie w łączeniu karoserii i szyb, ale w mojej ocenie model wart posiadania, choćby ze względu na unikatowość, bo nikt inny nie zrobił takiego Rolls-Royce w naszej skali.
 

Podobne wątki