• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

OP
OP
Mafo

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Widzę Macku że z braku BMW idziesz w inną stronę :)
Coś trzeba kolekcjonować. Teraz wyszukuję takie co mi się kiedyś podobały, a obecnie można je kupić z drugiej ręki za przystępną cenę. :)

Dziś drugi mój Smart. Od niego zaczęły się moje spotkania ze Smartami. Bardzo spodobał mi się jeden taki w oryginale, a spotkałem go będąc na wakacjach w Portugalii. Teraz wreszcie mam takiego w miniaturze. Smart w wersji Crosblade, producentem jest Busch. Pierwsze dwa zdjęcia to oryginał spotkany na wakacjach.

smart-portugalia-07-2007-001.jpg
smart-portugalia-07-2007-002.jpg
Smart Crosblade 001.jpg
Smart Crosblade 002.jpg
Smart Crosblade 003.jpg
Smart Crosblade 004.jpg
Smart Crosblade 005.jpg
Smart Crosblade 006.jpg

Jacek T4

Aktywny użytkownik
Cóż za sympatyczne smarki;), i choć również nie uważam ich za pełnoprawne auta w świecie rzeczywistym,
to jako letnie :cool: wozidełka spełniają swoją rolę doskonale.
W tym odkrytym cabrio spodobała mi się kolorowa tapicerka. Dodaje to tej mikroskopijnej miniaturze fajnego wigoru.
I zwróciłem też uwagę na niesymetryczne ułożenie foteli. Ta miniatura tak ma, czy może samoistne przesunięcie?
W każdym razie mały model na duży plus (y).

toiowo

Znany użytkownik
Świetne te Smarty, ten pierwszy ciekawszy. Widzę, że kolejny model który sprzątnąłeś mi sprzed nosa. ;) Bardzo ładnie prezentuje się z dwukolorowym wnętrzem i ażurowymi drzwiami, jeśli jeszcze ta pojedyncza belka jest godna nosić ich miano. ;)

OP
OP
Mafo

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum