• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Gratuluję nowych modeli w kolekcji.
"Balerony" to już klasyczne youngtimery. Warte posiadania w miniaturze, jak i w 1:1.
Nowa Gelanda z Herpy też piękna, chociaż akurat do tego pojazdu bardziej pasuje mi czarny kolor (ale to kwestia gustu).
Najbardziej urzekło mnie zdjęcie porównawcze "malucha" z Fiatem 127. Jest świetne. Sam bym przygarnął taką 127-kę ale w kolorze żółtym.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Model już leciwy ale zawsze podobał mi się ten samochód...
Mnie także podobają się Rollsy i dlatego wreszcie mam go w kolekcji. Szkoda tylko, że nikt nie chce zrobić miniaturek Rolls Royce-ów w naszej skali. Dzisiejsze możliwości wykonania są niesamowite i te samochody wyglądałyby świetnie w miniaturze.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Mnie także podobają się Rollsy i dlatego wreszcie mam go w kolekcji. Szkoda tylko, że nikt nie chce zrobić miniaturek Rolls Royce-ów w naszej skali. Dzisiejsze możliwości wykonania są niesamowite i te samochody wyglądałyby świetnie w miniaturze.
Podobnie jak Bentley .ogólnie jest tyle innych marek i nikt nie myśli ruszyć z tematem..
 

Podobne wątki