• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
Dziś kolejny Brabus. Tu Herpa się postarała. Dawniej im się chciało i potrafili zrobić silnik w osobówce. :cool: Do mnie model dojechał z drugiej ręki już zarejestrowany. ;)

Brabus 6,0 SL 001.jpg
Brabus 6,0 SL 002.jpg
Brabus 6,0 SL 003.jpg
Brabus 6,0 SL 004.jpg
Brabus 6,0 SL 005.jpg




Jak się zdejmie maskę to można wyjąć czarną osłonę z komory silnika z połączonymi innymi elementami widocznymi po otwarciu maski i pod nią ukazuje się silnik, co widać na tych dwóch zdjęciach.

Brabus 6,0 SL 006.jpg
Brabus 6,0 SL 007.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
Miło mi, że modele Brabusów się podobają. Dziś trzeci z serii Brabusów, które ostatnio zasiliły moją kolekcję. Tym razem SLK 230 cabrio. Ciekawostką jest dołączony dodatkowo dach.

MB SLK 230 Brabus 001.jpg
MB SLK 230 Brabus 002.jpg
MB SLK 230 Brabus 003.jpg
MB SLK 230 Brabus 004.jpg
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Piękne te Brabusy - fajnie, że wszystkie są czarne i z beżowym wnętrzem, razem tworzą ładną podkolekcję. Oba fajne, ale stawiam na 6.0SL - bardziej mi się podoba. ;)
 

Podobne wątki