• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

Abarth

Znany użytkownik
Trabanty z herpy są bardzo fajne, te dwa obowiazkowa pozycja w kolekcji, jeszcze tego cabrio czy jak on sie nazywa musisz zdobyc ;) Mogles w tylnych światłach migacze pomalować, dodały by uroku :)

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Mogles w tylnych światłach migacze pomalować, dodały by uroku :)
Nie pomyślałem... :( Jakoś mi to umknęło. Jak siądę do kolejnego "malarstwa" to postaram się coś wymyślić. Nie wiem tylko czy na tych przezroczystych czerwonych światłach pomarańczowy nieprzezroczysty nie będzie się zbyt rzucał w oczy... Spróbuję. :)

Jędrek K

Znany użytkownik
Jest pomarańczowy przeźroczysty Tamyia, ale nie wiem, czy coś będzie widać. Może spróbować oderwać światło (jeśli nie jest to zbyt inwazyjne) i pomalować zwykłym pomarańczowym od wewnątrz?

slawek77

Znany użytkownik
Masz bardzo fajna kolekcję samochodów, lecz przydałby by się Tobie fajny garaż piętrowy ;)
Rozglądam się od jakiegoś czasu by zrobić taki garaże piętrowe, jak znajdę odpowiedni to zrobię i sprezentuje Tobie ;)
Jak miałbyś jakiś garaż piętrowy na oku to daj cynk postaram się go zrobić

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Masz bardzo fajna kolekcję samochodów, lecz przydałby by się Tobie fajny garaż piętrowy ;)
Rozglądam się od jakiegoś czasu by zrobić taki garaże piętrowe, jak znajdę odpowiedni to zrobię i sprezentuje Tobie ;)
Jak miałbyś jakiś garaż piętrowy na oku to daj cynk postaram się go zrobić
Garażu piętrowego nie mam, ale z chęcią przyjmę prezent od Ciebie.
Natomiast na razie to mam tego typu gabloty:

IMG_3358-1.jpg IMG_3357-1.jpg

jestrabh

Znany użytkownik
Super.(y)
Nie wiem jak to się dzieje, ale chyba coś jest na rzeczy bo ja wczoraj też obfociłem moje cytrynki.;) I wyjdzie na to, że Cię Maćku małpuję:)

Ostatnio edytowane: