• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Staruszek, ale ho,ho(y) Starmada to górna półka, więc model musi być extra.Na szczęście u mnie też garażuje tylko w jednolitym beżowym kolorku.:)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.861 386 20
Dziś, na koniec weekendu, jeszcze jeden McLaren, tym razem w ciekawszym kolorku i w wersji bez dachu.

McLaren 12C Spider 001.jpg
McLaren 12C Spider 002.jpg
McLaren 12C Spider 003.jpg
McLaren 12C Spider 004.jpg
McLaren 12C Spider 005.jpg
McLaren 12C Spider 006.jpg
McLaren 12C Spider 007.jpg
McLaren 12C Spider 008.jpg
McLaren 12C Spider 009.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.350 108 2
Nie tylko Ty Marcinie. Ja też już nie mam za bardzo siły, dlatego zaczynam sprzedawać ciężarówki. :)
Niestety idą trudne czasy, producenci oszaleli z cenami modeli i chyba czas wyspecjalizować kolekcję albo opierać się na modelach z drugiej ręki i dzisiejsze nowości mieć za 10 lat :(
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.861 386 20
albo opierać się na modelach z drugiej ręki i dzisiejsze nowości mieć za 10 lat :(
No i to jest jakaś opcja.
producenci oszaleli z cenami modeli i chyba czas wyspecjalizować kolekcję
I ja zaczynam właśnie takie działania. Idę w ograniczenie kolekcji, jak na razie ciężarowych. Pierwsze modele trafiły już w inne ręce i niech mają drugie życie. :)
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Starmada jak zwykle pokazała klasę, ale pomarańczowy McLaren bije na głowę pozostałe przedstawione. Niesamowity model. ;)
 

Podobne wątki