• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.942 386 20
Fajnie, że Saab przypadł Wam do gustu. Też lubię takie modele. :)
Za to dziś miniaturka McLarena 12C. Model z ubiegłorocznej edycji zrobionej przez Minichampsa. I tu dziękuję naszemu koledze z Toys&Models za sprowadzenie dla mnie tego modelu. Dzięki Pawle. :)

McLaren 12C 001.jpg
McLaren 12C 002.jpg
McLaren 12C 003.jpg
McLaren 12C 004.jpg
McLaren 12C 005.jpg
McLaren 12C 006.jpg
McLaren 12C 007.jpg
McLaren 12C 008.jpg
McLaren 12C 009.jpg
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Fajnie, że Minichamps znów wypuszcza modele w skali 1/87 topowych sportowych marek. McLaren w bieli wygląda szczególnie. Wykonanie metalowego Minichampsa
gorsze od plastikowych modeli 1/87, ale jak inni producenci boją się wypuszczać takie cacka, to trzeba zadowolić się metalową alternatywą z Niemiec :)
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
Fajnie, że Minichamps znów wypuszcza modele w skali 1/87 topowych sportowych marek. McLaren w bieli wygląda szczególnie. Wykonanie metalowego Minichampsa
gorsze od plastikowych modeli 1/87, ale jak inni producenci boją się wypuszczać takie cacka, to trzeba zadowolić się metalową alternatywą z Niemiec :)
Ten model McLarena jest z żywicy, a nie z metalu i wcale nie odbiega od plastikowych 1:87, nawet niektóre przewyższa swoją jakością. Na żywo ten model jest przepiękny :)
 
Ostatnio edytowane:

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Porsche od Sparka superanckie.(y) Do tego jeszcze ten kolorek.
No i teraz już wiem kto mi go zwinął w tej licytacji:(, ale chyba zbyt nisko go wyceniłem;)
 
Ostatnio edytowane:

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Maćku nie pierwszy to raz , ani ostatni. Cieszę się, że udało Ci się zdobyć kolejny świetny model do swojej kolekcji. następnym razem może ja będę lepszy.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.420 108 2
Tak podejrzewałem, że to Ty, ale kodowanie nicków przez alledrogo uniemożliwia identyfikację licytujących, a szkoda. W takim razie sorry, że Ci go podkupiłem.
Maćku nie pierwszy to raz , ani ostatni. Cieszę się, że udało Ci się zdobyć kolejny świetny model do swojej kolekcji. następnym razem może ja będę lepszy.
A sprzedający się cieszy :) :) :)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Osobiscie porsche Herpy mi sie bardziej podoba ale Spark zrobił z dobrym kołem swoje :) Miałem je w rece gdy wybierałem kolor w Rzeszowie i do mnie trafił w czerwieni a u Ciebie widze niebieski :) Mialem dylemat bo obydwa te kolory są super a teraz jeszcze wyszedł pomaranczowy z paskiem przez środek :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.942 386 20
Dziś jeszcze jeden starmadowy model w mojej kolekcji. Taki staruszek Mercedes 220 S Coupe.

MB 220S Coupe 001.jpg
MB 220S Coupe 002.jpg
MB 220S Coupe 003.jpg
MB 220S Coupe 004.jpg
MB 220S Coupe 005.jpg
MB 220S Coupe 006.jpg
 

Podobne wątki