• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje modele

OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Dzisiaj prezentuję model niespodziankę hepry. Man szwajcarskiej chrześcijańskiej misji wschodniej. Pomaga ona w takich krajach jak np: Ukraina, Białoruś, Mołdawia. Model posiada nazwę w języku niemieckim z jednej strony i francuskim z drugiej. Zapraszam do komentowania i oceniania.
http://www.ostmission.ch/de/home.html
IMG_9412.JPG
IMG_9418.JPG
IMG_9414.JPG
IMG_9424.JPG
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Malowanie raczej skromne i zbyt dużo bieli jak dla mnie,ale jest to napewno ciekawostka po pierwsze że nigdy nie widziałem takie modelu a po drugie nie widziałem że istnieje coś takiego jak chrześcijańska misja wschodnia :)
 
OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Dzisiaj Daf xf firmy z mojego województwa, a mianowicie sachs trans, ktora ma w tym roku 30-lecie działalności. Sachs trans ma oddziały w Polsce i Czechach; oddziału niemieckiego chyba już nie ma, ponieważ na stronie firmy nie ma o nim informacji. Obecnie ich flota składa się z dafów, manów i mercedesów. Szkoda, że Herpa nie wyprodukowała również modeli euro 6 w malowaniu tej firmy:(, ale dobrze że chociaż są starsze dafy. Zapraszam do komentowania i oceniania.
IMG_9457.JPG
IMG_9464.JPG
IMG_9463.JPG
 

Podobne wątki