• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje modele

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Fercam z tego co orientuję się to włoska firma. Sam model ciekawy jednak nie ukrywam, że starsze generacje Actrosa w tych barwach bardziej mi się podobały. Volvo Bendera bardzo przypadło mi do gustu, ostatnio takie nabyłem jednak przeistoczy się w coś innego. :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Fercamy swego czasu dość często gościły u jednego z Kolegów . Fajnie się on prezentuje , aczkolwiek sam takiego szału nie robi jak wtedy na zdjęciach grupowych .
 
OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Fercam z tego co orientuję się to włoska firma. Sam model ciekawy jednak nie ukrywam, że starsze generacje Actrosa w tych barwach bardziej mi się podobały. Volvo Bendera bardzo przypadło mi do gustu, ostatnio takie nabyłem jednak przeistoczy się w coś innego. :)
W wyszukiwaniu Google pokazuje mi się tylko niemiecki adres i strona siedziby tej firmy w Brühl. Tym się zasugerowałem, bo sam nie wiedziałem skąd jest ta firma.
[DOUBLEPOST=1498929234][/DOUBLEPOST]
Fercamy swego czasu dość często gościły u jednego z Kolegów . Fajnie się on prezentuje , aczkolwiek sam takiego szału nie robi jak wtedy na zdjęciach grupowych .
Hmm nie wiem czy widziałem. U kogo były? Można jeszcze obejrzeć Jego prezentacje na forum?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Hmm nie wiem czy widziałem. U kogo były? Można jeszcze obejrzeć Jego prezentacje na forum?
Widzę, że nie chce nawet Ci się poszukać, tylko (jak większość młodych ludzi dziś) czekasz, żeby podać Ci na talerzu...
Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, która jest na górze strony, słowo "Fercam" i wyskoczy Ci, że najwięcej Fercamów jest w temacie kolegi @piter_wxc. Są też modele w temacie kolegi @jarekom. Jedynym problemem jest to, że kolega @piter_wxc wrzucił zdjęcia z jakiegoś "trefnego" serwera, zamiast wkleić je bezpośrednio ze swojego komputera na forum (tak jak to mówi regulamin tego forum) i obecnie się nie wyświetlają. :(
 
OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Widzę, że nie chce nawet Ci się poszukać, tylko (jak większość młodych ludzi dziś) czekasz, żeby podać Ci na talerzu...
Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, która jest na górze strony, słowo "Fercam" i wyskoczy Ci, że najwięcej Fercamów jest w temacie kolegi @piter_wxc. Są też modele w temacie kolegi @jarekom. Jedynym problemem jest to, że kolega @piter_wxc wrzucił zdjęcia z jakiegoś "trefnego" serwera, zamiast wkleić je bezpośrednio ze swojego komputera na forum (tak jak to mówi regulamin tego forum) i obecnie się nie wyświetlają. :(
Osobie, która obejrzała większość prezentacji modeli na forum nie chce się poszukać/zobaczyć...(n) Po prostu nie popatrzyłem, że jest u góry wyszukiwarka. Myślałem, że jak Bartek wie to może mi napisze, jak pamięta. No i już wiem dlaczego nie pamiętałem, żeby u kogoś było więcej fercamów. Na przyszłość będę pamiętał o wyszukiwarce. Pozdrawiam.
 
OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Skoro tak długo nic nie pokazywałem, to dzisiaj kolejny model. Man holenderskiej firmy H.Z transport. Zapraszam do komentowania i oceniania.
Ps. Producent to awm

IMG_5901.JPG
IMG_5904.JPG
IMG_5905.JPG
IMG_5915.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Bardzo fajny ten Man. A i zestawy tej firmy często widywane są w Polsce. AWM wydało jeszcze parę wcześniejszych zestawów w barwach HZ Transport z polskimi akcentami. :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
HZ zawsze kojarzy mi się z Dafami, toteż niemałym zaskoczeniem jest tutaj Man. Trochę modeli tego przewoźnika wyszło.
 
OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Dzisiaj volvo niemieckiej firmy seggewiss. Jest to pierwsza wywrotka w mojej kolekcji, a na dodatek pierwszy raz widziałem na drodze w tym roku zestaw z tej firmy w tym malowaniu, tylko że to był Man. Producent to AWM. Zapraszam do komentowania i oceniania.
[DOUBLEPOST=1499370804][/DOUBLEPOST]
IMG_5888.JPG
IMG_5891.JPG
IMG_5895.JPG
 

Podobne wątki