1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Moje modele

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika trucker, 5 Marca 2017.

1. trucker

trucker Znany użytkownik

O nie wiedziałem, że również lampy mogą być z kalkomanii. Dzięki za info.

2. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Volvo prezentuje się bardzo dobrze w tej wersji kabiny(y)a co do naczepy to jak już wcześniej koledzy pisali mogła Herpa bardziej się postarać z wykonaniem tego tyłu.

• Doceniam Doceniam x 1
  3. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Ciekawy ten Hoyer,poza tyłem to naczepa mi się tutaj najbardziej podoba ;)

• Doceniam Doceniam x 1
  4. trucker

trucker Znany użytkownik

Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Dzisiaj prezentuję model niespodziankę hepry. Man szwajcarskiej chrześcijańskiej misji wschodniej. Pomaga ona w takich krajach jak np: Ukraina, Białoruś, Mołdawia. Model posiada nazwę w języku niemieckim z jednej strony i francuskim z drugiej. Zapraszam do komentowania i oceniania.
    http://www.ostmission.ch/de/home.html
    IMG_9412.JPG IMG_9418.JPG IMG_9414.JPG IMG_9424.JPG

• Doceniam Doceniam x 5
    • Super! Super! x 2
  5. DamLen

DamLen Znany użytkownik

No cóż, malowanie, a raczej jego brak i ogólna golizna raczej nie powala. Ale plus jest taki, że nawet nie wiedziałem o istnieniu tego modelu wcześniej.

• Doceniam Doceniam x 1
  6. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Malowanie raczej skromne i zbyt dużo bieli jak dla mnie,ale jest to napewno ciekawostka po pierwsze że nigdy nie widziałem takie modelu a po drugie nie widziałem że istnieje coś takiego jak chrześcijańska misja wschodnia :)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Model MAN-a w bieli nie powala swoim wyglądem, ale tak podobne zestawy często spotykamy na swojej drodze i to z pewnością jego plus. Kilka dodatków z pewnością nadałoby mu lepszego wyrazu;)

• Doceniam Doceniam x 1
  8. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Ciekawa miniaturka w swojej unikatowości. Malowanie nie powala, ale to niezły kąsek kolekcjonerski. (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  9. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

No Panie unikat jakich mało . Jeszcze takiego malowania nie widziałem .

• Doceniam Doceniam x 1
  10. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Unikat. Model wart posiadania w kolekcji.

• Doceniam Doceniam x 1
  11. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Pierwszy raz widzę ten model w tym malowaniu:)więc gratuluję posiadania tego modelu(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  12. trucker

trucker Znany użytkownik

Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Dzisiaj Daf xf firmy z mojego województwa, a mianowicie sachs trans, ktora ma w tym roku 30-lecie działalności. Sachs trans ma oddziały w Polsce i Czechach; oddziału niemieckiego chyba już nie ma, ponieważ na stronie firmy nie ma o nim informacji. Obecnie ich flota składa się z dafów, manów i mercedesów. Szkoda, że Herpa nie wyprodukowała również modeli euro 6 w malowaniu tej firmy:(, ale dobrze że chociaż są starsze dafy. Zapraszam do komentowania i oceniania.
    IMG_9457.JPG IMG_9464.JPG IMG_9463.JPG

• Super! Super! x 4
    • Doceniam Doceniam x 3
  13. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Model znany i lubiany ;) Bardzo fajny polonik.Widział bym go u siebie chętnie ;)

• Doceniam Doceniam x 1
  14. koyot

koyot Aktywny użytkownik

Pamiętam czasy jak polowałem na takiego, barwy w realu wyglądają super.

• Doceniam Doceniam x 1
  15. Zyga59

Zyga59 Aktywny użytkownik

No daf fajny ale zazdrości nie ma gdyż stoi u mnie na parkingu taki sam. :ROFL:

• Doceniam Doceniam x 1
  16. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

To obowiązkowa pozycja w zbiorach(n)Często widuję je na autostradzie A4.Model bardzo ciekawy i dobrze wykonany(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  17. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Bardzo fajny jest ten model . Tak jak napisałeś , szkoda że temat nie został pociągnięty i nie pojawiły się kolejne modele w tych barwach .

• Doceniam Doceniam x 1
  18. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Każdemu polonikowi mówię TAK!:) Lekko go podrasować i będzie jak z drogi zdjęty. Gratuluję posiadania(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  19. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Daf prezentuje się bardzo dobrze dzięki temu malowaniu(y)gratuluje takiego polonika:)

• Doceniam Doceniam x 1
  20. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Fajnie wygląda ten zestaw, podoba mi się (y)

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij