• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje modele

OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Witam po dłuższej przerwie. Dziękuję za komentarze i oceny. W najbliższym czasie zaprezentuje jeszcze kilka starszych modeli i troche nowości. Dzisiaj tylko poprzedni model w lepszym świetle. Pozdrawiam.
IMG_7917.JPG
IMG_7921.JPG
IMG_7922.JPG

dziarka

Aktywny użytkownik
Bardzo lubię "wanienki", więc model mnie osobiście się podoba, a zieleń fajnie komponuje się z czernią. Plus za napisy na tylnej burcie, minus za lewą tylną lampęo_O;). Z lusterkami wyglądałby jeszcze ciekawiej:)

OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Dawno nic nie wrzucałem, więc trzeba to nadrobić. Dzisiaj mój najnowszy model volvo firmy hoyer. Zapraszam do komentowania i oceniania.
IMG_9389.JPG
IMG_9390.JPG
IMG_9391.JPG
IMG_9393.JPG

grzes_rr

Znany użytkownik
Fajny ten Hoyer, ale z tym podmalowaniem to nie przesadzaj nie jest to aż tak trudnym zajęciem żeby było tylko dla wybranych ;) Myślę że kilka prób i będzie perfekcyjnie :)