1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Moje modele

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika trucker, 5 Marca 2017.

1. FH-12

FH-12 Aktywny użytkownik

Fercam z tego co orientuję się to włoska firma. Sam model ciekawy jednak nie ukrywam, że starsze generacje Actrosa w tych barwach bardziej mi się podobały. Volvo Bendera bardzo przypadło mi do gustu, ostatnio takie nabyłem jednak przeistoczy się w coś innego. :)

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1

2. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Fercamy swego czasu dość często gościły u jednego z Kolegów . Fajnie się on prezentuje , aczkolwiek sam takiego szału nie robi jak wtedy na zdjęciach grupowych .

• Doceniam Doceniam x 1
  3. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Mercedes prezentuje się bardzo fajnie(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  4. trucker

trucker Znany użytkownik

W wyszukiwaniu Google pokazuje mi się tylko niemiecki adres i strona siedziby tej firmy w Brühl. Tym się zasugerowałem, bo sam nie wiedziałem skąd jest ta firma.
    --- Łączenie podwójnego wpisu, 1 Lipca 2017 ---
    Hmm nie wiem czy widziałem. U kogo były? Można jeszcze obejrzeć Jego prezentacje na forum?

5. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Widzę, że nie chce nawet Ci się poszukać, tylko (jak większość młodych ludzi dziś) czekasz, żeby podać Ci na talerzu...
    Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, która jest na górze strony, słowo "Fercam" i wyskoczy Ci, że najwięcej Fercamów jest w temacie kolegi @piter_wxc. Są też modele w temacie kolegi @jarekom. Jedynym problemem jest to, że kolega @piter_wxc wrzucił zdjęcia z jakiegoś "trefnego" serwera, zamiast wkleić je bezpośrednio ze swojego komputera na forum (tak jak to mówi regulamin tego forum) i obecnie się nie wyświetlają. :(

• Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 2
  6. trucker

trucker Znany użytkownik

Osobie, która obejrzała większość prezentacji modeli na forum nie chce się poszukać/zobaczyć...(n) Po prostu nie popatrzyłem, że jest u góry wyszukiwarka. Myślałem, że jak Bartek wie to może mi napisze, jak pamięta. No i już wiem dlaczego nie pamiętałem, żeby u kogoś było więcej fercamów. Na przyszłość będę pamiętał o wyszukiwarce. Pozdrawiam.

• Doceniam Doceniam x 1
  7. trucker

trucker Znany użytkownik

Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Skoro tak długo nic nie pokazywałem, to dzisiaj kolejny model. Man holenderskiej firmy H.Z transport. Zapraszam do komentowania i oceniania.
    Ps. Producent to awm

IMG_5901.JPG IMG_5904.JPG IMG_5905.JPG IMG_5915.JPG

• Super! Super! x 9
  8. FH-12

FH-12 Aktywny użytkownik

Świetny model. Bardzo podoba mi się malowanie tej firmy sam myślę o zakupie jakiegoś modelu w tych barwach.

• Doceniam Doceniam x 1
  9. Mafo

Bardzo fajny ten Man. A i zestawy tej firmy często widywane są w Polsce. AWM wydało jeszcze parę wcześniejszych zestawów w barwach HZ Transport z polskimi akcentami. :)

• Doceniam Doceniam x 1
  10. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Man prezentuje się rewelacyjnie(y)i ma świetne malowanie.AWM postarało się z wykonywaniem tego modelu:)

• Doceniam Doceniam x 1
  11. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Dość często zdarza spotkać mi się to malowanie w moich okolicach :) Ładny Maniek.

• Doceniam Doceniam x 1
  12. Lec Go (Bartek)

Bardzo fajny HZ-ecik . Z chęcią bym go u siebie widział .

• Doceniam Doceniam x 1
  13. DamLen

DamLen Znany użytkownik

HZ zawsze kojarzy mi się z Dafami, toteż niemałym zaskoczeniem jest tutaj Man. Trochę modeli tego przewoźnika wyszło.

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  14. trucker

trucker Znany użytkownik

Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Dzisiaj volvo niemieckiej firmy seggewiss. Jest to pierwsza wywrotka w mojej kolekcji, a na dodatek pierwszy raz widziałem na drodze w tym roku zestaw z tej firmy w tym malowaniu, tylko że to był Man. Producent to AWM. Zapraszam do komentowania i oceniania.
    --- Łączenie podwójnego wpisu, 6 Lipca 2017 ---
    IMG_5888.JPG IMG_5891.JPG IMG_5895.JPG

• Super! Super! x 4
    • Doceniam Doceniam x 1
  15. Lec Go (Bartek)

Fajna ta wywrotka , w takim wiosennym wydaniu można powiedzieć . Szkoda tylko że zdjęcia trochę słabe .

• Doceniam Doceniam x 1
  16. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Całkiem fajny model.W zieleni mu do twarzy:D

• Doceniam Doceniam x 1
  17. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Bardzo fajny zestaw tworzy nowe Volvo z wywrotką,kolorystycznie też świetny ten model :)

• Doceniam Doceniam x 1
  18. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Model prezentuje się bardzo fajnie w tym zestawie a uroku dodaje mu ta zieleń(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  19. Mafo

Bardzo ciekawie wygląda w zieleni ten zestaw. Może się podobać.

• Doceniam Doceniam x 1
  20. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Sporo ciekawych modeli zaprezentowałeś.

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij