• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje modele

OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Dzisiaj volvo IV generacji niemieckiej firmy achenbach. Jest to pierwszy tandem z plandeką w mojej kolekcji. Produkcja AWM. Zapraszam do komentowania i oceniania.

IMG_4363.JPG
IMG_4364.JPG
IMG_4365.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.864 386 20
Hiszpańskie firmy to bardzo rzadko widywane malowania modeli w naszych kolekcjach. Duży plus za przewoźnika.
 
OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Dzisiaj volvo niemieckiej firmy bender, zajmującej się również transportem nienormatywnym, a posiadającej swoje oddziały w Niemczech, ale rownież w Czechach. Moim zdaniem jest to jedno z najlepszych malowań volva tej generacji od herpy. Zapraszam do komentowania i oceniania.

IMG_5402.JPG
IMG_5401.JPG
IMG_5388.JPG
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Dopiero dziś na Twój wątek trafiłem i zobaczyłem sobie go od początku. Muszę przyznać, że sporo ciekawych modeli w interesujących konfiguracjach pokazałeś. Fajna kolekcja i może się podobać.:)
 

Podobne wątki