• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje modele

OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
#84
Witam. Dziękuję za komentarze i oceny. Rozpoczęła się budowa mini makiety, a właściwie przymiarki do jej budowy. Jej elementy są dzisiaj tylko poglądowo:) Na budowę dojechało volvo francuskiej firmy Scales.
Zapraszam do komentowania i oceniania.

IMG_3890.JPG

IMG_3869.JPG
IMG_3876.JPG
IMG_3891.JPG
Zobacz załącznik 477830
IMG_3896.JPG
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#86
Świetne to Volvo :) Malowanie ciekawe i fajnie że to francuska firma bo rzadko widzimy modele z Francji :)
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#89
no ostatnio sie przymierzałem na to volvo bo chodzi mi ono po głowie od dłuższego czasu :) teraz u Ciebie widać że nie ma się co zastanawiać tylko teraz to już koniecznie trzeba go dorwać :D bardzo fajnie sie prezentuje, ma świetne malowanie i kusi swym pięknem (y)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#90
Volvo bardzo fajne, ale znaki drogowe to jakieś nie za bardzo pasujące, no a drzewo to już zupełnie zabawkowe.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#91
Malowanie trochę cyrkowe, jednak model sam w sobie jest bardzo ciekawy za sprawą pochodzenia i konfiguracji. Chętnie bym go przyjął. ;)
 
OP
OP
T

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
#96
Witam. Dziękuję za komentarze i ocenę. Na dworze coraz cieplej, może jutro gdzieś w Polsce pierwszy raz w tym roku temperatura dojdzie do 30stopni w cieniu, więc dzisiaj zaprezentuję chłodnię. Scania niemieckiej firmy schütte kühllogistik. Model produkcji AWM. Zapraszam do komentowania i oceniania.

IMG_4202.JPG
IMG_4189.JPG
IMG_4196.JPG
IMG_4199.JPG
 

Podobne wątki